atarionline.pl Co z KazKompo 2011? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorBluki
    • CommentTime1 Feb 2012
     
    Styczniową tradycją na AtariOnline.pl stało się głosowanie na najlepszą atarowską grę na świecie czyli KazKompo. Jak co roku głosować będziemy na gry, które pojawiły się w zeszłym roku, w tym przypadku w roku 2010. To już piąta edycja - od 2006 roku notuję pojawienie się każdej gry na Atari, opisuję je lub chociaż informuję o publikacji, prezentuję zrzuty z ekranu, czasem filmiki oraz udostępniam pliki, by potem wybrać te najlepsze tytuły...

    Nowinka Kaz Kompo 2010 z 03.01.2011

    Tak było rok temu, a teraz mamy już luty i co? A może tylko ja przegapiłem głosowanie?
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Feb 2012
     
    Przeciez KK juz bylo, przegapiles! ;)

    W 2010 roku bylo 30 stycznia, a w 2009 roku 8 lutego. Wiec jak raz bedzie w maju to sie nic nie stanie :D
    • 3:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime2 Feb 2012
     
    mam nadzieję, jednak że będzie znacznie, znacznie wcześniej niż w maju i postaram się do tego sam przyczynić :)
    • 4: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime2 Feb 2012
     
    A czy było ogłoszenie wyników konkursu wiedzy o Atari? Przegapiłem? :)
    • 5:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime2 Feb 2012 zmieniony
     
    ech, nowinki nie było - wstyd przyznać :| było tylko oficjalnie ogłoszone na SV2011 kto wygrał (pierwsze 3 miejsca); nowinka jeszcze będzie - przepraszamy za to opóźnienie. tak czy siak zwycięzcy już wiedzą...a materiał z konkursu będzie opublikowany.
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime2 Feb 2012
     
    Tak ubolewamy nad tymi opóźnieniami.
    • 7: CommentAuthorBluki
    • CommentTime2 Feb 2012 zmieniony
     
    Aha, to dobrze, bo już się obawiałem, że KazKompo trafił ad ACTA, no i PIPA z tego będzie. A nam zostanie tylko SOfA i gapienie się w telewizor...

    Cholera! Miałem już nie robić żartów na AOL. Przepraszam i obiecuję, że się to więcej nie powtórzy. Chyba.
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Feb 2012
     
    ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime4 Feb 2012
     
    Wolne żarty, panie Bluki!