atarionline.pl The happy end of Montezuma's Revenge - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime7 Jun 2009
     
    Słuchajcie, mam do Was prośbę, byście napisali, jak powinno wyglądać zakończenie MR - co powinno się dziać w planszy z tupiącym Montezumą, co się pojawić w rejonie niedokończonych plansz... open your minds, folks :).
    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime7 Jun 2009
     
    zakonczenie? bohater powinien dobrac sie do niewyobrazalnego skarbu... jest kilka fajnych wypraw po skarby: bruce lee, karnov, tutenkham... montezuma tez powinna taka byc.
    • 3: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime7 Jun 2009
     
    hehe, ja nawet kiedyś myślałem co by zrobić krótki filmik z wymyślonym zakończeniem Montezumy(tak jak zrobiłem przeróbkę Karateki)...może wrócę do tego pomysłu :P
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Jun 2009
     
    Panowie, Pedro powinien w zakonczeniu prawie sie dostac do skarbu... a potem powinno sie wydarzyc cos, co uniemozliwi mu dostanie go :). Przeciez, zgodnie z moda, musi byc otwarte zakonczenie, zeby mozna bylo zrobic druga czesc ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime7 Jun 2009
     
    No właśnie chodzi mi o to, czy komnata z Montezumą to klucz do dalszej zagadki, czy wtedy zadanie Pedra powinno się zmienić(np. czy powinien się udać w rejon komnat niedokończonych... ...i po co)... czy faktycznie coś odnajdzie...
    • 6:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime7 Jun 2009
     
    A ja zgadzam się z KAZ-em, powinno to wyglądać tak że dostaje się do skarbu jest kolorowo bajecznie po czym okazuje się że wejście się wali. Daje to później masę możliwości ... :)

    Pozdrawiam
    • 7:
       
      CommentAuthorPoklik
    • CommentTime7 Jun 2009
     
    Czyżby szykowała się Montezuma Revenge 2? ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime8 Jun 2009
     
    ...nagle powinna pojawic sie hiszpanska inkwizycja ;D po czym napis w gr.2 "nikt nie spodziewal sie hiszpanskiej inkwizycji" :D tada ;D
    • 9:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime8 Jun 2009 zmieniony
     
    Pomysł Wolfena jest całkiem całkiem - 1. musimu odnaleźć tupiącego Montezumy; 2. po czym przejść w inną stronę, by "cuś" mu przynieść; 3. wtedy otwiera się ścieżka do skarbu; 4. teraz znów musimy drałować do wyjścia; 5. a przy wyjściu czekają już na nas hordy Hiszpanów; 6. Co podpowiada, że Montezuma II będzie... ucieczką z podziemii późnośredniowiecznej twierdzy hiszpańskiej... ->link<-
    • 10:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime8 Jun 2009
     
    hmmm ja co prawda zazartowalem nawiazaniem do Monty Pythona ale po glebszym zastanowieniu ma to troche sensu MaW... tzn sam fakt problemu z hiszpanami moglyby byc nawiazaniem do ewentualnego sequela :) (Monteuzuma's Revenge II - Hell On Earth ;D i nasz dzielny zielony marines... eee tzn nasz dzielny Pedro bedzie rozprawial sie z Impami, demonami i zombiaka... eee... tzn hiszpanami:) (ja juz chyba powinienem isc spac ;)
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Jun 2009
     
    Nie chodzi Wam chyba o hiszpanska inkwizycje, tylko o hiszpanska konkwiste.
    • 12:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime8 Jun 2009
     
    Kaz - wydaje mi sie ze o ile ja na poczatku nawiazalem wlasnie do skeczu Monty Pythona (o hiszpanskiej inkwizycji ;D to MaW chyba mowil o konkwistadorach :)
    • 13:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime8 Jun 2009
     
    ta, Wolf - ja załapałem :-)

    ...niestety, nie na atarynce...
    • 14:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime9 Jun 2009
     
    A moze Montezuma's Revenge 3D na Atari ?:D Silnik by sie pozyczylo z ZX Spectrum (ten Wolfensteinowy :D
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Jun 2009
     
    O niebo lepszy silnik mamy w postaci Foxowego swiata, uzytego w Numenie. Zrodla w asmie 6502 oraz gotowe przyklady sa dostepne. Wystarczy zaprojektowac plansze w edytorze leveli do Duke Nukem.
    • 16:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime10 Jun 2009
     
    A może Montezuma a'la Duke Nukem? :-D Pedro w ciemnych okularkach, a po zabiciu bossa mówiłby: "die, son of a bitch". Mógłby zbierać plecaki odrzutowe, wyrzutnie rakiet i inne rzeczy, które zwyczajowo są w inkaskich piramidach :)
    • 17: CommentAuthormono
    • CommentTime10 Jun 2009
     
    @Cosi: ->link<- :D
    • 18:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime10 Jun 2009
     
    @mono: "Non-violent and fun for all ages"
    Nieee... ;-)
    • 19: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime16 Jun 2009
     
    Fajna ta Azangara - wielka szkoda, że się nie da przejść :) Ostatni level (Magenta castle) ma bug (podobno aż 2) na jednych schodkach jest za wąskie przejście - innej drogi nie ma i wygląda na to że tędy miała wieźć...
    • 20:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    jeszcze jeden rimejk: ->link<-