atarionline.pl Indoktrynacja Sheparda - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime4 Apr 2012
     
    Nie dawno skończyłem Mass Effect 3 i przyszło mi do głowy żeby stworzyć cover jednego z utworów z gry. Swoją drogą muzyka z ME3 tworzy niesamowity klimat. Dzielę się więc z Wami moim dokonaniem, miłego słuchania!

    Plik do ściągnięcia w załączniku, dostępny także na ->link<-
    • 2: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime5 Apr 2012
     
    Podoba mi się. Przyznam, że nie słyszałem oryginału, ale i tak mi się podoba. :-)
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Apr 2012
     
    Nice!
    • 4:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime5 Apr 2012
     
    Tu można posłuchać oryginału (troszkę delikatniejszy od mojej interpretacji):

    • 5: CommentAuthorfaust
    • CommentTime6 Apr 2012
     
    string: Skoro przy produkcji jestesmy - Czy me3 jest tak infantylny jak koniec dwojki? Zastanawiam się czy kupić, czy nie...
    • 6:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime6 Apr 2012 zmieniony
     
    Mi się końcówka ME3 podobała chociaż stoję rozdarty pomiędzy dwoma teoriami, o których głośno w necie od jakiegoś czasu. Bioware już ogłosiło pewne zmiany z tym związane, będzie wersja "cut" jako darmowe DLC. Jedynie nad czym ubolewam to brak wyjaśnienia pewnych wątków, czuje niedosyt informacyjny.

    Sama gra nastawiona jest głównie na akcję, mniej tu fabuły i strategii. Dużym plusem jest długość rozgrywki (u mnie 50h), chociaż czasem walka może znużyć.