atarionline.pl Retro Spotkanie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorRamos
    • CommentTime13 Apr 2012 zmieniony
     
    Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych ludzi ze swoimi "cudeńkami" do cyklicznych RETRO SPOTKAŃ pod patronatem SMZI "KOMPIK". ->link<-
    Mamy do dyspozycji nową salę w której bez problemów pomieścimy kilkadziesiąt osób wraz ze sprzętami. Oczywiście waśnie i spory między grupami fanowskimi pozostawiamy przed progiem naszych drzwi ) w środku tylko dobra zabawa!!!
    Do dyspozycji projektor multimedialny, internet, zaplecze elektrotechniczne dla zabytkowych sprzętów i cała masa zabytkowych komputerów. Inauguracyjne spotkanie 28 kwietnia w Świetlicy Środowiskowej Stowarzyszenia FENIX przy ul. Kalinowej 9 w Zabrzu - Zaborzu
    Wstęp całe 8 PLN tak aby pokryć koszty energii elektrycznej i wody.
    Zapraszamy wszystkich chętnych.
    • 2:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime13 Apr 2012
     
    czyli każdy musi zużyć po 7kWh i 0,5m3 wody :)
    • 3:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime17 Apr 2012 zmieniony
     
    Ramos, czy przez "zaplecze elektrotechniczne" można rozumieć jakieś telewizory? Z Sosnowca do Zabrza niedaleko, a w dodatku mam tam jednego kumpla siedzącego w tych samych klimatach, więc zaczęliśmy wstępnie planować pojawienie się z komodorkiem. Pytanie tylko czy było by go do czego podłączyć, bo narażanie sprzętu na prawie 2h jazdę trzema różnymi autobusami w sobotę na darmo raczej nie wchodzi w rachubę.
    • 4: CommentAuthorRamos
    • CommentTime17 Apr 2012
     
    Jak co możemy się spotkać i razem pojechać na spotkanie. Oczywiście sprzęt tam będzie. Nie musisz zabierać monitorów czy TV, bo mają ich tam pod dostatkiem.
    • 5:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime17 Apr 2012
     
    Dla mnie bomba. Na początku przyszłego tygodnia będę już na pewno wiedział czy zdołam się pojawić, więc odezwę się tutaj i dalej będziemy ugadywać się już na privie.
    • 6: CommentAuthorRamos
    • CommentTime17 Apr 2012
     
    Email do mnie masz w moim profilu, więc możesz napisać co i jak.
    • 7:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime17 Apr 2012
     
    O widzisz, dzięki za podpowiedź - nie pomyślałem o tym że tam mogę od razu znaleźć namiary na ciebie.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Apr 2012
     
    Panowie, to skoro sie wybieracie to poprosze o jakis krotki raporcik - jakie wrazenie, kto i co, i jak i po co :)
    • 9: CommentAuthorRamos
    • CommentTime22 Apr 2012
     
    Jak się pojawię na imprezie to coś napisze.