atarionline.pl Stworzenie opcjonalnego config.sys na A: - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorconrad
    • CommentTime8 May 2012
     
    Mam SDX w SIDE z oszczędnym config.sys na flashu. Jednak w pewnych sytuacjach chciałbym mieć możliwość wczytania bardziej "wypasionego" config.sys - kosztem pamięci. Zwyczajne wpisanie komend do pliku tekstowego i zapisanie ich na A: jako config.sys oraz uruchamianie z linii poleceń nie działa. Czy jest w związku z tym możliwość rozwiązania problemu w inny sposób?
    • 2: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime8 May 2012
     
    No toz juz ci pisali na AA, dodaj do config.sys polecenie merge , reszta w instrukcji do sparty.
    • 3: CommentAuthorconrad
    • CommentTime8 May 2012
     
    Czytałem o merge ale spróbowałem tutaj licząc, że na zaprzyjaźnionym forum ktoś podpowie inne rozwiązanie które nie będzie wymagało flashowania SIDE.
    • 4: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime8 May 2012
     
    No nie ma takiej opcji poki co. Moze sie pojawi w tandemie SIDE i Ultimate? Zreszta co za problem przeflashowac SIDE? 10 minut i gotowe.
    • 5: CommentAuthorconrad
    • CommentTime8 May 2012 zmieniony
     
    Rozumiem że dla Ciebie to bułka z masłem ;) skoro przeflashowałeś od groma SIDE albo i więcej. Ja natomiast się szczypię. Jasne że wygodniej by było mieć odwołanie merge na flashu by później kombinować sobie do woli na dysku A: jednak w SIDE flashuje się i loader i SDX. A jak pójdzie nie to?