atarionline.pl Atari 2600 kilka pytań - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorSzu75
    • CommentTime24 May 2012
     
    Witam
    Jestem tu nowy wiec chciałbym sie na wstepie przywitać. Mam też kilka pytań dotyczących w/w sprzetu.Próbuje go odrobinke przerobić i moje pytanie czy macie linka do takowych przeróbek (chetnie bym zmnienił gniazdo antenowe np)moze spróbować powiekszyc pamiec podłączyc kaseciaka itp
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime24 May 2012
     
    Nie wyobrażam sobie współpracy 2600 z magnetofonem, może chodziło Ci o serię XE/XL?
    • 3: CommentAuthorgrzegorzp
    • CommentTime24 May 2012
     
    Tu masz porównanie kilku video mod-ów:
    ->link<-
    • 4: CommentAuthorSzu75
    • CommentTime24 May 2012
     
    A co myślicie o przeróbce gniazda konsola-tv, na s video albo klasyczne antenowe.A co do podłączenia magnetofonu do atari 2600 to miałem dawno temu w rekach kabelek z jednej strony koncówka kardridza a z drugiej zenskie gniazdo do podłączenia magnetofonu i nie była to "kowalska robota". Zastanawiałem sie nad dłozeniem tej dokładki z wyswietlaczem (czytnika kart)
    • 5: CommentAuthorLt_Bri
    • CommentTime24 May 2012
     
    Czy poza "Starpath Supercharger" istniały jakieś "międzymordzia" pozwalające podepiąć kaseciaka pod VCS?
    Współczesnego "Cuttle Cart"-a rzecz jasna pomijając.
    • 6: CommentAuthorSzu75
    • CommentTime24 May 2012
     
    Na poczatek skupie sie na kartridzach moze ma ktoś takowe na sprzedaz :-)bo nie mozna w warunkach domowych zrobic kardridza teoretycznie sama płytka do zrobienia scalaki tez nie mam pomysłu co dalej no bo jakas forma wgrania tego na scalaka istnieje. Co do modyfikacji to powoli grzegorzp super link ale ceny tez powalają
    • 7: CommentAuthorSzu75
    • CommentTime24 May 2012
     
    Nkt nie posiada kardridzy na sell ? moze chociaz próba dyskusji na temat produkcji da rade zrobic czy nie?
    • 8: CommentAuthors2325
    • CommentTime24 May 2012
     
    Z cartridge'ami kiepsko, w latach świetności tej konsoli mieliśmy jej klony z wbudowanymi grami i tyle. Przez lata na bazarach nie widziałem nigdy gry dla 2600/VCS, a trafił mi się nie tak dawno klon Juniora którego nie mam jak sprawdzić bo gier wbudowanych nie ma.
    • 9: CommentAuthorkade
    • CommentTime24 May 2012
     
    Na allegro jest przeciez sporo gier do kupienia.
    Osobiście zaopatrzyłem się w Atari Flashback 3, i chyba za młody jestem aby zrozumieć fenomen tych gier :)