atarionline.pl atarimax 8mbit - pomoc potrzebna - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgrzegorzp
    • CommentTime26 May 2012
     
    Hejka!
    Panowie, tak jak pewnie większość z Was kupiłem w zbiorowym zakupie (organizował do Scalak) flashcart Atarmiax 8mbit. na wskutek kilku zawirowań dopiero teraz byłem w stanie go użyć. No i klops - za każdym razem podczas programowania wysypuje się na weryfikacji banku 40 (hex). Poradziłem się Steve-a Tuckera i on zaproponował (żeby było szybciej) sprawdzenie, który scalak jest kopnięty.
    Tak więc moja prośba - czy ktoś uczynny ma również taki sam cart i byłby w stanie to sprawdzić?? (pewnie z Leszna nikogo nie ma, tak więc podesłałbym go pocztą...)
    Z góry dzięki,
    Grzegorz
    • 2: CommentAuthorstryker
    • CommentTime26 May 2012
     
    Podeslij
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime26 May 2012
     
    Zamień kostki miejscami, wyjmij jedną itp. Scalak kupisz w tme za dychę.
    • 4: CommentAuthorstryker
    • CommentTime26 May 2012
     
    Hmmm. to juz druga osoba która ma z tym cartem zonka :-)
    Ciekawe czemu autor je tak tanio sprzedawał ? ;p ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime26 May 2012
     
    Ale u Piesia problem przypuszczalnie raczej tkwi w Sparcie.

    Ale skoro tak się zdarza, to może testowanie nie teges... Zakładają, że nowa pamięć to musi działać...
    • 6: CommentAuthorstryker
    • CommentTime26 May 2012
     
    a probowales u siebie w/w cart flashowac ze spartą ? wyskakiwal blad jak u piesia ?
    • 7: CommentAuthorgrzegorzp
    • CommentTime27 May 2012
     
    Próbowałem na 2 różnych 800XL i 1 65XE. Oba dziewicze, bez żadnych przeróbek. Sciągnąłem test cart-a ze strony AtariMax-a, ale nie przechodzi połowy testów (o dziwo tym nawet nie mogę zrobic erase.....). Niestety nie mam żadnego pasującego flasha do podmiany, choć wydaje mi się, że pamięci są sprawne.
    Stryker - podeślesz mi na PM adres do wysyłki? No i oczywiście z góry dzięki!
    • 8: CommentAuthorgrzegorzp
    • CommentTime27 May 2012
     
    wieczorem jeszcze spróbuję z zamianą kostek, ale coś i się widzi, że problem jest z logiką carta...
    • 9: CommentAuthorgrzegorzp
    • CommentTime28 May 2012
     
    No i niestety zamiana flesh-y nie pomogła. Dzięki Stryker za namiary - będę wysyłał :)