atarionline.pl Muzyk do gry retro (flash) poszukiwany - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime7 Jun 2012 zmieniony
     
    Witam

    Kolega flashowiec zajął się robieniem pod flasha gry w stylu retro o klimatach Bruce Lee (bardziej Ninja-Lee).

    Nie jest to produkcja komercyjna, sam nie posiada umiejętności muzycznych, więc szuka osoby, która by wsparła go swoim talentem.

    Potrzebuje tematu muzycznego na ekran tytułowy oraz 2/3 loopów na tło gry.

    Jeżeli ktoś z naszych muzyków byłby zainteresowany, to zapraszam Was do kontaktu: ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime7 Jun 2012 zmieniony
     
    i jeszcze parę screenów:


    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Jun 2012
     
    A na kiedyyyyyyy?
    Mam jeszcze kilka projektów. Jak je skończę, to...
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime7 Jun 2012
     
    obeszłoby się bez krwi
    • 5: CommentAuthor0xF
    • CommentTime7 Jun 2012
     
    Jest możliwość wbudowania ASAP do gry flashowej w celu uzyskania dźwięków z XL/XE. Spory czas temu ktoś do mnie pisał w tej sprawie i podobno mu się udało. Narzut okrojonego ASAPa na rozmiar SWF jest rzędu 15 kB.
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Jun 2012
     
    To nie jest krew, to są kwadratowe piksle, z których składa się ludzik.
    • 7: CommentAuthors2325
    • CommentTime7 Jun 2012
     
    od razu mi lepiej
    • 8:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime7 Jun 2012
     
    @JHusak: ta gra nie ma deadline'u
    @s2325: Jakub dobrze prawi, z tego co wiem, będzie opcja "parental control on" + pamiętanie ustawień (jak wyłączysz, będziesz widział "czerwone piksele" po każdym uruchomieniu gry)
    @Fox: dzięki za podpowiedź, z tego co wiem, to muzyka będzie streamowana, więc format nie ma znaczenia (wchodzi w grę konwersja na mp3 progresywny po stronie programisty)
    • 9:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime13 Jun 2012
     
    Muzyk nadal poszukiwany - możesz stworzyć lub zaproponować wykorzystanie stworzonego własnego kawałka(-ów)/fragmentu(-ów) w dowolnym formacie, jak Ci wygodnie - w grze dźwięk będzie leciał z mp3.

    Jeszcze jedno: miałem pytanie na priva, czy ten "kolega" to ja - nie, to nie ja. Podaję jego stronę jescze raz: ->link<- - a gdyby ktoś był zainteresowany wykorzystaniem wykonanej przez niego galerii to także może się z nim skontaktować.