atarionline.pl PGA 2012 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormac
    • CommentTime21 Jun 2012
     
    26-28 Października 2012 odbędzie się po 3 letniej przerwie kolejna edycja Poznań Game Arena! A skoro są targi to nie może zabraknąć stoiska retro i Atari! Dlatego też pora odświeżyć listę osób zainteresowanych udziałem w wydarzeniu jako współorganizator stoiska retro. Doświadczenie pokazuje, że wygodniej takie tematy omawia się na listach mailingowych niż na forum. Dlatego też prośba aby osoby zainteresowane dały znać tutaj, na forum, to dopiszemy je do listy i za chwilę zaczniemy omawiać temat. Oczywiście są już poczynione najważniejsze ustalenia z organizatorami PGA.
    • 2: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime21 Jun 2012
     
    Daje znać :)
    • 3: CommentAuthornosty
    • CommentTime22 Jun 2012
     
    +1
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Jun 2012
     
    A czy ten termin jest na pewno prawidłowy, bo wcześniej była mowa o wrześniu?
    • 5: CommentAuthormac
    • CommentTime22 Jun 2012 zmieniony
     
    Termin prawidłowy, październik. Organizatorzy PGA zmienili termin na październik, tak chciała branża ;) (zmiana nie został jeszcze oficjalnie ogłoszona, dlatego na stronie PGA nadal jest wrzesień)
    • 6: CommentAuthormarekp
    • CommentTime22 Jun 2012
     
    Daje znać! Do października jeszcze sporo zostało... Ale rezerwuje ten termin pod PGA.
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Jun 2012
     
    Aha, ok to jeśli ten termin okaże się ostateczny to ja się wstępnie piszę, ale jedynie na jakieś 40%.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Jun 2012
     
    Ja chetnie wpadne do Poznania na PGA, ale za wczesnie na deklaracje stuprocentowe.
    • 9: CommentAuthormac
    • CommentTime8 Aug 2012
     
    Odświeżam wątek z pytaniem, czy ktoś z autorów planuje premierę swojej gry w najbliższym czasie? Targi to fajna okazja do zorganizowania premiery, która będzie zauważona szerzej niż tylko w naszym, najważniejszym, ale jednak ograniczonym gronie.