atarionline.pl AtariOnline.pl na Facebooku - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Jul 2012
     
    Jakby ktos nie wiedzial, to od pewnego czasu mamy fanpage AtariOnline.pl na Facebooku. Stworzyl go i prowadzi Marcin "MaW" Wróbel, za co mu bardzo dziekuje. Ja sie na FB nie wyznaje i nie ciagnie mnie do tego, ale wiem, ze sporo osob tak sie kontaktuje i tak jest im latwiej dotrzec do informacji AOL. Tutaj nasza strona:

    ->link<-

    A pisze o tym z tej oto okazji, komunikatu Marcina:

    DRODZY CZYTELNICY!

    W związku z głosami, jakie do nas doszły, że nie pokazuje się Wam część (albo nie pokazują się wcale) nowinek umieszczanych na naszym fanpage'u, prosimy wyregulować odbiorniki:

    1. Sprawdźcie, czy wyświetlanie Aktualności macie ustawione na opcję: "SORTUJ: OD NAJNOWSZYCH" - jeżeli widzicie tylko "SORTUJ" macie ustawioną złą opcję, która pomija część z publikowanych zdarzeń (te "najmniej popularne") - zmieńcie to na "najciekawsze wydarzenia" (bardzo Was przepraszamy za to, że nasze wydarzenia nie są przez facebook uznawane za najciekawsze - niestety, tą sytuację możecie zmienić wyłącznie Wy - nie tylko czytając nasze wpisy, ale także je "lajkując" i polecając Waszym znajomym).

    2. Jeżeli już widzicie tą "zmianę statusu" (ten tekst), to najedźcie na nią i kliknijcie w kwadrat, który powinien się przy niej pojawić po prawej stronie i sprawdźcie (zgodnie z załączonym obrazkiem), czy macie załączoną opcję subskrypcji "wszystkie zdarzenia" - każda inna opcja jest zła :-).


    ...niniejszym, sezon ogórkowy uważam za otwarty.
    • 2:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime9 Jul 2012
     
    a chciałem zostać anonimowy... :)

    tutaj wspomniany załącznik:
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Aug 2012
     
    Czy to prawda MaW, ze dzisiaj masz urodziny? Tak mi ten szpiegowski portal napisal :). Jezeli tak to wszystkiego dobrego i jeszcze raz dzieki za prowadzenie fanpage AOL! :)
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime20 Aug 2012
     
    Dużo zdrowia! i może doczekam jakiejś nowej gry Twojego autorstwa na małe Atari ?;) No wiesz bo to taki urodzinowy prezent, bo cóż może być lepszego jak własna gra na Atari;) którą sam zrobisz;)
    • 5:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime20 Aug 2012 zmieniony
     
    Dzięki za życzenia i muszę napisać, że - KAZ - "podpowiadacz" zdradził mi, że Ty też masz dzisiaj urodziny!:D 100 lat prowadzenia AtariOnline i niekończącej się satysfakcji z tego powodu ! :D

    //EDIT: a co do gry... to myślimy, myyyślimy... :-)
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Aug 2012
     
    No jakos tak sie stalo, ze tez mam :)
    Na tablicy FB jakies mi sie takie zyczenia pojawiaja, nawet nie wiem co to jest ta tablica i po co, ale staram sie kazdemu odpisac. Jakbym kogos pominal - to dziekuje tutaj wszystkim.
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime20 Aug 2012
     
    Aaaa, no to 100 lat Kaz !;) i jeszcze 100 następnych dyplomów ;):)
    • 8:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime26 Aug 2012 zmieniony
     
    Wracając do tematu AtariOnline na FaceBook-u - zapraszam do wzięcia udziału w zabawie w postaci wypełnienia/dodania opcji/ ankiety pod nazwą "Klasyka klasyk" - czyli wybieramy najbardziej klasyczne z klasycznych gier ->link<-
    • 9: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime26 Aug 2012
     
    szkoda, ze nie tu bo nie mam konta na fejsie :/
    • 10:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime26 Aug 2012
     
    No faktycznie, nie znalazłem na FB żadnego Odis-a Law-a z mailem odislaw@anonimowy_mail.org ;-)
    • 11:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime20 Sep 2013 zmieniony
     
    Słuchajcie, dzisiejszy eksperyment: jeżeli nie widzicie wszystkich postów z fanpage'a ->link<- , kliknijcie ponownie "lubię to", pokażą się "ustawienia", kliknijcie w nie, potem we "wszystkie zdarzenia".
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Jan 2020
     
    Chciałem tylko przypomnieć, że mamy profil na fejbuku, gdyby ktoś preferował taką formę czytelnictwa i zapoznawania się z nowościami. Obecnie prowadzącym jest AdamW.

    ->link<-

    A przy okazji:

    ->link<-

    Polska pierwszym krajem z możliwością odwołania blokady profilu na Facebooku (...) Na początku możliwość odwołania obejmie jedynie przypadki organizacji zbiórek publicznych i zgromadzeń, ale będzie rozbudowywana. Docelowo każdy użytkownik Facebooka w Polsce, który uzna, że jego wpis został usunięty niesłusznie, będzie mógł po wyczerpaniu możliwości odwołania zwrócić się do "Punktu kontaktowego".