atarionline.pl flaga - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime29 Jul 2012
     
    • 2: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime29 Jul 2012
     
    Bardzo ładnie, to teraz coś jeszcze napisz jaką metodą to zrobiłeś, chyba że to tajne :)
  1.  
    Fajowe :)
    Gdyby tylko był ten czerwony na Atarce :)
    • 4: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime29 Jul 2012
     
    ->link<- - myślę, że któryś spasuje :).
  2.  
    Niestety, potrzebne jest #D4213D :)
    ->link<-
    • 6: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime30 Jul 2012
     
    wieczór - to jest top secret ;) a więc jest to zwykła animka zrobiona w g2f z drobnymi zmianami w asm. 5 klatek skonwertowanych do 5 kolorów z gifa, który znalazłem na necie :) maszcik zrobiony jest na missilach.

    jeśli chodzi o ten czerwony, to kombinowałem trochę z kolorami, i to ustawienie jest chyba najlepsze, hmm...

    trochę brakuje mi tu muzy i z braku mazurka podłożyłem fajny kawałek tatqoo (stereo), może to i lekkie nadużycie, ale mi ten kawałek jakoś tu pasuje, tym bardziej, że mieliśmy być drugą japonią :) pozatym usunąłem kilka drobnych niedoróbek w grafice (pozostałości po inversie).
    • 7: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime30 Jul 2012
     
    gonzo (i inni nowi) - wy sie nie przejmujcie, tylko prace na sv szykujcie. i nie ma co narzekac na swoj poziom - wystarczy popatrzec na pierwsze prace wielu koderow. zreszta z kazem kiedys dyskutowalem na temat tekstu o poczatkach koderow, ale nie ma go kiedy napisac...