atarionline.pl Demo na VBXE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Jul 2009 zmieniony
     
    Jest grafika zrobiona specjalnie dla VBXE przez Ripka, reszta grafiki jeszcze sie robi, jest pewien jego pomysl na proste demko. Teraz potrzeba tylko kodera, ktory to proste demko zamieni w rzeczywistosc.

    Electron, Tebe, Candle - moze ktos z Was zdecyduje sie na wspolprace z Ripkiem? Akurat duza liczba kolow to jego domena, wiec naprawde warto z nim podzialac, zeby powstaly na VBXE dema z prawdziwego zdarzenia.

    Przyklad jego grafik:





    • 2: CommentAuthortebe
    • CommentTime5 Jul 2009
     
    ok, ale z tego co kojarze to Ripek ma taką zdolność znikania
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Jul 2009
     
    Ale juz po 10 latach pojawia sie znowu! ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Jul 2009
     
    Acha, te powyzej to nie sa grafiki do tego demka, o ktorym mowa, to tylko przyklady jego grafik z przeszlosci.
    • 5:
       
      CommentAuthorripek
    • CommentTime6 Jul 2009
     
    Dzięki Kaz chyba nikłe szanse, jak skończę to zrobisz co będziesz chciał nie sądziłem że scena tak umarła
    tebe - rodzina, firma, jakoś ku.. cały czas mam pod górkę
    oczywiście nie ma co się żalić po prostu życie.
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Jul 2009
     
    Scena juz dawno umarla, zostaly niedobitki takie jak TeBe.
    • 7: CommentAuthornodez
    • CommentTime8 Nov 2009
     
    umarla ?
    scena ?
    nigdy !
    • 8: CommentAuthorirwin
    • CommentTime8 Nov 2009
     
    Przy okazji zna ktoś gdzie jest galeria obrazków Repley'a. Kaz? Repley? ;) wiecie? Bo te co są tutaj są niesamowite i chętnie bym obejrzał jakieś.
    @Kaz przy okazji - twój mail działa? od parunastu dni nie mam kontaktu. Może znów jakaś awaria?
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Nov 2009
     
    Od dawna Replay myslal o takiej galerii, mial tez dzialac w tej sprawie z innymi osobami. Podejrzewam, ze kiedys to sie uda, pytanie kiedy.