atarionline.pl Gra AGFFYO - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorAdam
    • CommentTime7 Oct 2012 zmieniony
     
    Nowa gra na Atari XL/XE autorstwa Daniela "Dely" Koźmińskiego (a właściwie jej zapowiedź):

    ->link<-

    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime7 Oct 2012
     
    platformy są z Creatures
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Oct 2012
     
    Tak, prosta zręcznościówka, ale graficznie autor się postarał, w mojej ocenie ma fajny graficznie klimat.
  1.  
    Grafika rzeczywiście bardzo przyzwoita. Ciekawe, o co będzie chodziło i kto będzie przeszkadzał w locie.
    • 5: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime8 Oct 2012
     
    Wiesz co , myślę że to już wiadomo :) Chodzi o to, żeby przelecieć do końca , a przeszkadzają w locie te kawałki lewitującej gleby. Obejrzałem video i moim zdaniem nic więcej nie trzeba i tak jest nietrywialnie, refleks się liczy.
  2.  
    W sumie tak, jak na grę dla czterolatka może rzeczywiście wystarczy. Ale zasugerowałem się tym, że to dopiero zapowiedź i że w takim razie dojdzie jeszcze parę bajerów.
    • 7: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime8 Oct 2012
     
    Czy ja wiem? Idea w sumie jest podobna do Line Runnera - omijaj przeszkody i nie przyp.... to znaczny nie stuknij w nic :) Tylko tam się biegnia oraz skacze/turla a tu się omija. Jak będzie gęsto i szybko to wystarczy :)
    • 8: CommentAuthornosty
    • CommentTime8 Oct 2012
     
    wieczor, moja dziewczyna, jak jej pokazalem pierwszy raz SWIV'a na ST to upierala sie kiedys ze juz w to grala. Po krotkim wywiadzie okazalo sie ze miala na mysli River Raid na male Atari :) Widzac moj zaskoczony wyraz twarzy powiedziala: "no przeciez te gry sa takie same...".

    Ja z filmu odebralem sugestie ze oprocz latania trzeba bedzie kogos (cos?) z tych platform zabierac/przewozic. Poczekamy zobaczymy...
    • 9: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime8 Oct 2012 zmieniony
     
    No bo są takie same - różnice są w detalach jeno :)

    A porównując z Line Runnerem miałem na myśli główną zasadę - unikanie przeszkód z refleksem, jako konkluzję, że aby gra nie była banalna (<malicious_mode>jak np Bioptronid przez pierwszą połowę leveli :>> </malicious_mode>) wcale nikt nie musi do Ciebie strzelać :)
    • 10: CommentAuthorw1k
    • CommentTime8 Oct 2012
     
    nice :)
    • 11: CommentAuthorSamarexus
    • CommentTime9 Oct 2012
     
    Pewnie do złapania będą kaczuchy widoczne pod koniec filmiku, grafa staranna..się mnie podoba:)
    • 12:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime9 Oct 2012
     
    @wieczór - bioptronid obecnie ma nieskończoną ilość leveli, więc trudno jest określić w którym momencie jest jakaś połowa :D :D

    Levele do 50 się różnią układem, potem różnią się drobiazgami, a do tego niezależnie wzrasta agresywność wrogów. Potem różnice są dość drobne i gra się w kółko, jednak każda plansza powinna się różnić.
    • 13: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    No i jak tu się przyczepić, no... o już wiem: bez sensu są gry bez zakończenia :P
    • 14:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    kolejny filmik z dodatkowym tłem
    • 15:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    @wieczór: pracujemy nad tym:P:):)