atarionline.pl 100 gier na trzy komputery - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorOdarpi
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    Czy ktoś z Was dysponuje tą książką triady Onichimowski, Poznański, Przasnyski i byłby skłonny mi ją sprzedać? Jeżeli jest gdzieś w formie zeskanowanej, to również nie pogardzę. Byłbym bardzo wdzięczny za info.
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    A co w niej jest takiego ciekawego?
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    W tej książce jest trochę błędów na temat dostępności określonych gier na poszczególne komputery, ale w tamtych czasach to dla mnie zrozumiałe. Recenzje to dziś już tylko ciekawostki, są tylko trochę lepsze od tych które były w pirackich gazetkach-ofertach.
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    Aha i poszukujesz tą książkę bo jesteś łowcą błędów ?;)
    • 5: CommentAuthormac
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    Dość regularnie pojawia się na allegro, choć ostatnio ktoś próbował ją sprzedać za 90zł ;) ja kupiłem zdaje się za około 15 zł, jest mi mocno użyteczna do spraw nie związanych z Atari, Commodore czy ZX Spectrum ;)
    • 6:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime10 Oct 2012 zmieniony
     
    btw - ->link<-

    (to jeden z autorów :)
    • 7: CommentAuthorOdarpi
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    Chciałbym ją mieć ze względów sentymentalnych, po prostu :)
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime10 Oct 2012
     
    Świetnie, to w takim razie jak się znajdzie jej elektroniczna wersja to ja też chętnie zobaczę.
    • 9: CommentAuthormvw
    • CommentTime24 Jan 2013
     
    Ty znalazłem w nie wygórowanej cenie.

    ->link<-

    Ale jeżeli to wciąż za dużo, to ma tą książkę w swojej kolekcji i mogę zeskanować, jak ktoś by chciał.
    • 10:
       
      CommentAuthorvangis
    • CommentTime24 Jan 2013
     
    mvw ja jestem zainteresowany jak możesz to skanuj.
    • 11: CommentAuthormvw
    • CommentTime24 Jan 2013 zmieniony
     
    Ok książkę zeskanowałem i wrzuciłem do PDF-a. Zajmuje 23,5 MB tak że wrzucam w 3 paczkach.

    Jeżeli będzie zainteresowanie tą lub innymi książkami to mogę porobić OCR i skład niektórych pozycji od nowa do formatów PDF, epub, Mobi. Ale to już bym potrzebował pomocy przy korekcie OCR-a ze skanami.

    Paczka pierwsza
    • 12: CommentAuthormvw
    • CommentTime24 Jan 2013
     
    Paczka druga
    • 13: CommentAuthormvw
    • CommentTime24 Jan 2013
     
    Paczka trzecia
    • 14:
       
      CommentAuthorvangis
    • CommentTime24 Jan 2013
     
    Dzięki, czego nie ma w czytelni to warto zeskanować dla przyszłych pokoleń ;)
    • 15:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime25 Jan 2013 zmieniony
     
    Wielkie dzięki za skana! Nie przypuszczałem że jeszcze kiedyś przyjdzie mi pośmiać się pełną piersią z niewątpliwego hiciora numeru, czyli opisu Gryzora (org. Contra). Oczywiście jest to śmiech pełen sympatii, bo to przecież nie tak że autorzy byli leniami czy ignorantami - doskonale zdaję sobie sprawę jak ciężko było u nas na początku lat 90-tych o jakiekolwiek konkretne i rzetelne źródła informacji w kwestii gier.
    • 16: CommentAuthorkade
    • CommentTime25 Jan 2013
     
    To byly takie czasy gdy tą książke czytalem z wypiekami na twarzy :) Pamietam moje poirytowanie ze niektorych gier nie bylo na atari :) Teraz mozemy sie smiac, ale wtedy byla to dobra pozycja.
    • 17: CommentAuthorOdarpi
    • CommentTime26 Jan 2013
     
    Świetnie! Ogromne dzięki mvw, jesteś wielki!