atarionline.pl Bytom, spotkanie, granie itp. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime11 Oct 2012 zmieniony
     
    Słuchajcie, mam zielone światło dziekana z wydziału PJWSTK w Bytomiu ->link<- - jeżeli bylibyśmy zainteresowani możemy zrobić jednodniową retroimprezę (szkoła szuka sposobów promocji, a więc informacja musiała by być nagłośniona i przekazana do lokalnych mediów) czy ktoś z Was byłby zainteresowany ?

    PS. Najpewniejszy kontakt ze mną jest przez FB.
    Wiadomość umieszczam także na atari.area
    • 2: CommentAuthorRamos
    • CommentTime11 Oct 2012 zmieniony
     
    Pogadaj ze Stowarzyszeniem Miłośników Zabytków Informatyki ->link<- Mają siedzibę w Zabrzu, a to blisko. Tu na Śląsku jest parę osób co interesuje się różnymi komputerami i mogłaby wpaść. Jednak termin nie może być w grudniu. W tym okresie odbywa się kilka imprez.
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Oct 2012
     
    Ja jestem zainteresowany imprezą o ile odbędzie się w rozsądnym terminie. Co więcej współpracowałem już z PJWSTK ale w innym mieście.
    • 4:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime11 Oct 2012 zmieniony
     
    Tedec, nie ukrywam, że liczę na Ciebie :-) - masz większe doświadczenie w uczestnictwie i organizacji przy takich imprezach ode mnie (nie ukrywam, że samo zorganizowanie SSAwKi#4 to za mało :-)).

    @Ramos: wiadomość do Stowarzyszenia Miłośników Zabytków Informatyki już wysłałem, być może jutro uda mi się z nimi spotkać.
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 Oct 2012
     
    Ok, to jak już będziesz wiedział coś to pomyślimy co się da zrobić.
    • 6:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime12 Oct 2012
     
    Kontakt ze SMZI nawiązany, chyba szykuje się większa impreza niż SSAwKa#4 :-)
    @Tedec: zamailuję wieczorem.
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Oct 2012
     
    Ok, fajnie.