atarionline.pl Outline 2012 - prodki - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Oct 2012 zmieniony
     
    W zeszły weekend, a dokładnie to w miniony poniedziałek zakończyło się trwające 4 dni (od 5-go do 8-go Października) party w Holandii pod nazwą Outline 2012. Niestety nie mogę znaleźć nigdzie oficjalnych wyników, dlatego podaję jedynie linki do zdjęć i produkcji:

    zdjęcia:
    ->link<-

    produkcje:
    ->link<-

    Z tego co wiem to brakuje m.in. prodki grupy BITS.

    Większe produkcje szykowane są na SV2k12...
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 Oct 2012
     
    też czekam na wyniki, na stronie party są tylko z 2011 roku. A invitka takiej wielkośc rządzi :)
    • 3:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Oct 2012
     
    @xeen: właśnie poczułem się mocno zaniepokojony iż nie wrzuciłeś żadnego info :) toż to do Ciebie niepodobne, news-hunterze :)
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 Oct 2012
     
    planowałem, w każdym razie - ale im dłużej się czeka, tym mniejszy ma sens, tym bardziej, że na forach jest info. W każdym razie na ST na razie widzę 2 miejsce i jestem ciekawy pierwszego. Jeżeli potwierdzi się koncentracja na SV - jest to świetna wiadomość!
    • 5:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime11 Oct 2012
     
    widzę że brakuje jeszcze 4kb intra Mr Coke (ja je mam, może wrzucę później na pouet'a).

    Z tego co wiem to na ST była tylko ta produkcja Checkpoint'u, 4kb intro Mr Coke i fake BITS'ów.
    • 6:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 Oct 2012
     
    odpaliłeś może to intro mr cooke na emu?
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Oct 2012
     
    a tu jest trochę więcej stuff'u z party:

    ->link<-