atarionline.pl Asteroids - aukcja automatu Atari (z 1980) w DESA - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpilot69
    • CommentTime20 Oct 2012
     
    Ostatnio wpadłem przypadkiem do DESy na Marszałkowskiej (Wawa) i między obrazami znalazłem coś takiego
    ->link<-
    Może kogoś z Was to zainteresuje, pewnie parę lat wstecz sam startowałbym w tej aukcji, ale teraz mogę się tylko poślinić ... Automat jest w pełni sprawny (przynajmniej według ich zapewnień)Jest dla dwóch graczy siedzących naprzeciw siebie, jak dla mnie perełka. Jako dzieciak miałem okazję bawić się podobnym w Kołobrzegu... ach te wspomnienia... W każdym razie, w trakcie mojej wizyty automat był wyłączony ale według informacji udzielonych mi przez przemiłą Panią, lada chwila mieli go odpalić i każdy kto tam wpadnie ma mieć możliwość jego przetestowania 8)
    Pozdrawiam 8))

    ps z tamtejszych ciekawostek, do wylicytowania będzie jeszcze automat dziwadło Pac-Man połączony z mini flipperem, automat z Commando oraz regularny flipper
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime21 Oct 2012 zmieniony
     
    Czy to był ten Pac Man może? Ktoś zrobił symulator pod Visual Pinball i grało mi się wyjątkowo dziwnie. To kosmiczne nachylenie łapek, układ i krótkość stołu oraz wielka dziura na dole powodowała, że tego stołu nie ogarniam.

    • 3: CommentAuthorpilot69
    • CommentTime21 Oct 2012
     
    Dokładnie ten, na górze ekran a na dole stół wszystko w jednej klasycznej szafie. Niestety też był wyłączony, może uda mi się do nich wybrać w najbliższym tygodniu i zobaczę czy już włączyli automaty 8)