atarionline.pl Puszka Pandory - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime11 Nov 2012
     
    Mam do sprzedania puszki z Puszką Pandory które pozostały nam po targach. Cena jednostkowa wynosi 49,99zł plus koszty przesyłki wysokości 9,50zł dla paczki ekonomicznej i 11zł dla priorytetowej. Numery puszek przydzielam według kolejności zamówień. Zamówienia proszę składać na e-maila, a ja w odpowiedzi podam dane do przelewu. Żeby nie latać co chwila na pocztę paczki wyślę za jednym razem w przyszłym tygodniu.
  1.  
    Na jakiego e-maila? :)
    Jakby co, to ja się zgłaszam :)
    • 3: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime11 Nov 2012
     
    Zapomniałem że tutaj nie ma takiej opcji. E-mail do mnie to "mój nick"@o2.pl
  2.  
    OK, poszło.
    • 5: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime13 Nov 2012
     
    Jako że nie chce mi się co zamówienie biegać na pocztę, więc informuję że wysyłkę wszystkich paczek planuję zrobić 19.11.12
    • 6: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime19 Nov 2012
     
    Paczki wysłane.
  3.  
    Moja już jest, tchx!
    • 8: CommentAuthormono
    • CommentTime12 Mar 2022
     
    A na PixelPost jest kilka artykułów o Puszce Pandory:
    - Otwieranie Puszki ->link<-
    - Problem Puszki: rzecz o hardcore’owym przeciąganiu gracza przez mapę ->link<-
    - Puszka Pandory w nowej oprawie: prace nad intrem i outrem zakończone ->link<-
    Okazuje się, że w Bajtku była opublikowana niepełna mapa, a w jednym z artykułów jest opublikowana pełna.
    • 9: CommentAuthormono
    • CommentTime10 Oct 2022
     
    A dzisiaj dwa filmy z udziałem Borka:

    - odnośnie samej puszki


    - i odnośnie innej gry Borka


    - a tu stare opowiadanie Borka p.t. "Sieć" ->link<- znalezione na stronie u Galu ->link<-
    • 10: CommentAuthormono
    • CommentTime11 Oct 2022
     
    I recenzja z solucją ->link<-
    • 11: CommentAuthorclayster
    • CommentTime12 Oct 2022 zmieniony
     
    Kurde pomyłka o co innego mi chodziło