atarionline.pl Falcon za 200€ kto chce - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Nov 2012
     
    HEj czy nie Wiecie że nie macie władzy na świecie, tak śpiewa kazik..

    A tutaj mamy Falcony po 200€:

    ->link<-

    Zostały 3szt, do PL trafi 5szt.

    Kto następny?
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime24 Nov 2012
     
    Zbyt późno...
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Nov 2012
     
    Trzeba polować!!!
    Falcon wiele osób zaszokuje jak "gra" podłaczony do najlepiej jakiegoś stereo :)
  1.  
    Ale za francuską klawiaturę jest -10 do szpanu.
    • 5: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime24 Nov 2012
     
    Ale +100 do many :)
    • 6: CommentAuthoras...
    • CommentTime24 Nov 2012
     
    przecież można sobie kupić nową klawiaturę qwerty do falcona :)
    • 7:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime24 Nov 2012
     
    "Falcon wiele osób zaszokuje jak "gra" podłaczony do najlepiej jakiegoś stereo :)"

    Chętnie przetestowałbym i ocenił jakość jego brzmienia na moim audiofilskim sprzęcie. :)
    • 8: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime24 Nov 2012
     
    As, można... Za 75 dolarów... + wysyłka ze stanów... Trochę :)
  2.  
    Merde! :-)
    • 10: CommentAuthorjury
    • CommentTime25 Nov 2012 zmieniony
     

    as...:

    Falcon wiele osób zaszokuje jak "gra" podłaczony do najlepiej jakiegoś stereo :)


    Wreszcie stawiam mojego Falcona na nogi ( ostatni raz był uruchomiony jakoś w lutym ) i po raz pierwszy przerzucam sobie na niego moje zasoby mp3.
    Więc potwierdzam, brzmi to mocarnie :) Choć basy są jakby trochę za bardzo podbite ( to pewnie związane z tym co C-LABach zostało "poprawione" ) ale w przypadku mojej muzyki to tylko na plus :D
    Chyba zaraz zrzucę wszystkie mp3 jakie mam i będę słuchał muzyki z Falcon'a :)
    ( tyle, że jednak brak mi wizualizacji, bo dla mnie muzyka to nie wszystko :) )
    • 11: CommentAuthorjury
    • CommentTime25 Nov 2012 zmieniony
     
    Przetestowałem FalcAmp i Aniplay. FalcAmp grał jakby jakoś nieczysto i charczącą natomiast Aniplay gra cudnie :)

    No i przerzuciłem 400MB secik który trwa prawie 3 godziny.
    Działa to w Aniplay'u wyśmienicie!!! :) Nawet jak przesuwam suwakiem do innej części setu, to natychmiast podejmuje granie, w przeciwieństwie to większości moich odtwarzaczy mp3 które przy tak długich plikach mp3 potrafią robić przerwę nawet i do 30 sekund po przesunięciu się do innej części pliku.
    Malina :) tylko jeszcze przydałby się jakiś wizualizator, najlepiej w stylu Milk Drop 2 :]]]]

    No i jeszcze muszę wyznać swoją miłość do MiNTa! <3
    W jednej sesji terminalowej targałem po sieci ten plik z 3 godzinnym setem ( czyli prawie 400MB ) w drugiej sesji terminalowej załączyłem ściąganie FalcAmp'a a dodatkowo był uruchomiony Aniplay i grał mp3 :)
    Muszę zainstalować jakiś taskbar aby obejrzeć obciążenie zasobów, ale czuję, że jeszcze mógłbym coś spokojnie pouruchamiać. MiNT ma moc! :D ( choć jest mocno niewydajny :P )
    • 12: CommentAuthoras...
    • CommentTime25 Nov 2012
     
    jury!
    gratulację postawienie Falcona na nogi! Postaw na nim jeszcze quaka 1.03 po sieci, aby był gotowy na turniej quaka!

    A propos muzyki to posłuchaj muzyki z dem.. dreamdimension, ats, hmmm itd. to jest czad jak gra Falcon!

    Na szczęście mój jest clab mk1 i nie ma dowalonych basów :)
    • 13: CommentAuthorjury
    • CommentTime25 Nov 2012
     
    No, wreszcie się za to zabrałem :)
    A Quake 1.03 oczywiście tam już jest :) od rana, muszę tylko sprawdzić czy działa, bo od jakiegoś czasu targam 5GB muzyki, a to trochę czasu zajmie, hehe :D
    No i wgrałem downfall'a, więc pewnie dziś sesyjka :)