atarionline.pl Czy ktos pisal do mnie dzisiaj albo wczoraj? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Jul 2009
     
    Poniewaz od wczorajszego popoludnia na moja skrzynke pocztowa nie wplynal ZADEN email (na serwerze zero wiadomosci), a codziennie dostaje po kilkadziesiat atarowskich maili, to smiem podejrzewac, ze cos jest nie tak z serwerem pocztowym.

    Zanim jednak uderze do admina to mam pytanie - czy ktos cos do mnie wczoraj lub dzisiaj pisal na kaz mapla online kropka pl?
  1.  
    Wlasnie poslalem Ci email testowy.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Jul 2009
     
    Dzieki, wlasnie dotarl. Oprocz tego przed chwila dostalem sporo poczty atarowskiej wyslanej miedzy godzina 20.00 (wczoraj) a chwila obecna. Mimo to pozostaje dziwna dziura miedzy godzina 12.00 a 20.00 dnia wczorajszego.

    PS. Spamerzy tez do mnie w tym okresie nie pisali :), wiec cos musialo byc z serwerem.
    • 4:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime12 Jul 2009
     
    Kaz ja wysyłałem wczoraj prośbę o kontakt z Replayem, ale nie powiem Ci dokładnie w jakich godzinach.
    • 5:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime12 Jul 2009
     
    A moze po prostu ludzie chcieli Ci dac troche odpoczac po prostu??? ;P
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Jul 2009
     
    MaW - no to nie dotarlo :(. Czyli jednak nie dostalem czesci maili. Mialem nadzieje, ze tylko cos bylo z serwerm, a potem jak sie odblokowalo to po prostu bylo opoznienie w rozeslaniu poczty, ale jednak nie.

    Dracon - moze i tak, ale spamerzy nie odpoczywaja nigdy, a oni tez zamilkli :)
    • 7:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime13 Jul 2009
     
    Kaz, nie martw się - jeżeli ktoś nadał "wysoki priorytet" to dostanie info do 48 godzin, że poczta nie została dostarczona, jeżeli "zwykły" to... chyba po 7 dniach przyjdzie takie info z powrotem do nadawcy.