atarionline.pl Cichy dżojstik do grania w nocy - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hej,
    Który model moglibyście polecić do grania nocą? Mój obecny nabytek z Allegro budzi całą rodzinę, a może i sąsiadów :)

    A niestety noc to jedyny czas, gdzie mógłbym spokojnie pograć.
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime2 Dec 2012
     
    Chyba każdy bez mikroprzełączników? Oczywiście bez mało znanych dziwactw czyli rzadkich joyów. Lub bierzemy głośnego, przykrywamy poduchą/kocem i gramy, przecież widzieć go nie trzeba, wystarczy czuć w rękach.
    • 3: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime2 Dec 2012
     
    ten napewno jest cichy ->link<-
  2.  
    @s2325
    Metody z kocem nie sprawdzałem... Wolałbym chyba jednak coś klasycznie przyklejonego przyssawkami do biurka, bez zbędnych zapór :)

    Spróbuję zamówić tego Apacza, dzięki za link.
    • 5:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime2 Dec 2012
     
    Matt ?
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime2 Dec 2012
     
    Głupia sprawa, mój dżoj z czasów świetności 8bit jest bez mikroprzełączników, ale jednak trzeszczy gdy się go wygina więc cichym go nie mogę nazwać :P
    • 7:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime2 Dec 2012 zmieniony
     


    Nowinka z Poznań Game Arena 2012 by Tdc
  3.  
    Apacz bardzo chichy :) Pozostaje czekać na Ridiculous Reality z omijaczką leveli :)

    A jeśli chodzi o Matt - oni jeszcze robią dżoje? Kiedyś chyba miałem jakiś taki zapakowany w stożek :)
    • 9: CommentAuthors2325
    • CommentTime5 Dec 2012 zmieniony
     
    kilka lat temu kupiłem joypad ze strony Matta
    • 10: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime6 Dec 2012 zmieniony
     
    @ mgr_inz_rafal Widze, że sprzedawca nadal trzyma poziom. Joye matta można też kupić na allegro, ale opinie o nich są fatalne.
    • 11: CommentAuthors2325
    • CommentTime6 Dec 2012
     
    Mam od nich fatalny joypad Boomerang (potrzebowałem do CD32) i z bazaru ich joystick Scorpion, który może nie jest zły, ale rozmiary i design mnie zniechęcają do gry.