atarionline.pl Sprzedam atari 2600 i 7800 niesprawne/książki Atari/gazety amigowe - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime10 Dec 2012 zmieniony
     
    Witam
    Mam dwie konsole Atari. Pierwsza to 2600, która ma zasilacz, dwa pady (częściowo działają np. przycisk lub można przesunąć w górę i konsola odczyta ruch, generalnie uznaję za niesprawne do naprawy), zasilacz, kabel atari do obrazu (raczej uszkodzony, bo ja sprawdziłem obraz na zwykłym antenowym na tym oryginalnym jakoś nie mogłem). Konsola zadziałała, wyświetliła obraz, uruchomiłem jakąś grę z carta 32 in 1. Test był pobieżny, więc wolę uznać ją za niesprawna niż wysłuchiwać, że chciałem kogoś naciąć.
    Druga konsola to 7800, niestety nie mam do niej zasilacza (ma nietypowe gniazdo), można przerobić na inny zasilacz, ale ja się na tym nie znam, a tam gdzie spytałem, zawołali za dużo za taki zabieg. Uznaję ją za niesprawną, bo niesprawdzaną. Zamienię to wszystko za grę, program działający na MorphOS-ie 3.x. Ewentualnie sprzedam za 90 zł (odbiór osobisty, wysyłka musiałbym zważyć pewnie z 20 zł).
    Mam też książki do atari st (dwie po niemiecku, sztywna oprawa; jedna po polsku wygląda na ksero).
    Książki do atari 8 - bit (Basic - Miguta, zniszczona okladka i kilka kartek, duzy format; programowanie gier w basic na Atari 65 XE).
    Gazety amigowe (MA, Amigowiec, ACS) - karton chyba niecałe 60 szt. To też chętnie zamieniłbym na coś co wykorzystam na MorphOS-ie. Niestety na sporą część hobby czasu nie ma, a i na Motylka nie ma go za wiele.

    Pozdrawiam i Wesołych Świąt