atarionline.pl Płyta główna Amiga 1200, PowerMac + MorphOS, Art Effect 4.0. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime4 Jan 2013
     
    Witam
    Sprzedam
    sprawną płytę główną A1200 rev. B, ks 3.1 cena 250zł
    interfejs klawiatury A1200 (nowy, dopiero co kupiony) 60 zł
    Art Effect 4.0 (program + dodatki – 2CD, instrukcja, karton) 100zł
    PowerMac MDD 2x 1.25 ghz, 1 GB ram, 120 GB HDD, karta grafiki Ati 9000 128 Vram
    Mac edition (seryjnie PM miały karty z 64mb), Sound Blaster (Creative), Adapter USB na PCI,
    zarejestrowany MorphOS. PowerMac ma wymienione wiatraki, chodzi cichutko, nie jak większość.
    Cena 1100 zł Dodatkowo dorzucam flashowane Ati 9200 128 Vram.
    Odbiór osobisty (ewentualnie wysyłka)
    W grę wchodzi też wymiana na Atari.
    • 2:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime4 Jan 2013
     
    Jeśli chodzi o wymianę na płytę główną Amigi to co by Cię interesowało najbardziej? Posiadam 800XL trochę wysłużone ale wszystko w nim jest sprawne. Oczywiście z dopłatą z mojej strony.
    • 3:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime4 Jan 2013
     
    Przyznam, że z 8-bitowców to bardziej podoba mi się seria XE, ale z drugiej strony XL nie miały problemów z GTIA (chyba nie mylę). Jedna osoba z PPA jest zainteresowana kupnem, więc jeżeli się nie zdecyduje to wrócimy do rozmowy. Chyba, że masz STE to możemy zrobic machniom od ręki. Pozdrawiam.
    • 4:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime4 Jan 2013
     
    nie mam STE (jeszcze) a z serii XE to mam 65 bez expansion ze sprawnym GTIA ale... chyba wolałbym go zatrzymać, bo akurat mam dwie 800XL :) jedna na zbyciu.
    • 5:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime5 Jan 2013
     
    Kolega jeszcze się nie zdecydował, ale ja wiem, że za STE to chętnie na 8-bitowca raczej nie. Dzięki za odzew.
    • 6:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime6 Jan 2013
     
    Zamienię płytę + interfejs (nowy) z ogłoszenia na Atari Ste z zasilczem i myszką. Link do ogłoszenia, na którym kupiłem płytę ->link<- link do interfesju ->link<-
    • 7:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime7 Jan 2013
     
    Wystawiłem na Allegro ->link<-
    • 8:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime7 Jan 2013
     
    @ Ender wysłałem Ci emaila.
    • 9:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime7 Jan 2013
     
    Dzięki, odpisałem, jakby co to piszcie śmiało. krzysztof.michalak96@onet.eu Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu podając maila.