atarionline.pl The Lone Raider ze sciezka audio! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorfirestorm
    • CommentTime13 Jan 2013 zmieniony
     
    Dla uzytkownikow magnetofonow Atari mam nie lada gratke, jest to kopia w formacie mp3 orginalnej kasety The Lone Raider z 1983r zawierajaca sciezke audio w lewym kanale. Ladujac ta gre mozna sobie posluchac muzyczki. Wystarczy sobie nagrac ten plik na kasete, mozna tez po konwersji mp3 do wav, otworzyc jako audio(wylaczony sio patch) pod emulatorem Altirra. Zainteresowanych instrukcja do tej gry odsylam na strone Atarimanii:

    ->link<-

    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime13 Jan 2013
     
    :-) niezle. jakies inne gry maja nagrana sciezke dzwiekowa na kasecie?
    • 3: CommentAuthorfirestorm
    • CommentTime13 Jan 2013
     
    Cos by sie jeszcze znalazlo... ale ciekawsze sa programy edukacyjne, mam wloski,francuski,hiszpanski,niemiecki dla poczatkujacych, czy tez wstep do programowania w Basicu. Mamy tu do czynienia ze sterowaniem magnetofonem przez program, audio jest zsynchronizowane z grafika na ekranie. Postaram sie skopiowac taka kasete ale moze byc problem z rozmiarm pliku.
    • 4:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime15 Jan 2013
     
    Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, wymyśliłem sobie tak: wczytuje się lekcja angielskiego, zatrzymuję magnetofon. Uczę się na wczytanym programie, a przykłady językowe audio do wczytanej lekcji są na następnym fragmencie kasety, który po uruchomieniu odpowiedniej opcji odtwarzam na magnetofonie.

    W turbo byłby krótkie lekcje, hehe.
    • 5: CommentAuthorfirestorm
    • CommentTime15 Jan 2013 zmieniony
     
    Zobacz jak to dziala:



    Sprawdz w watku An Invitation To Programming, mozesz sobie nagrac wlasna kasete lub wyprobowac to na Altirze.

    Atari wydalo 4 zestawy do nauki jezykow, kazdy z podrecznikiem i 5 kasetami.
    • 6:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime16 Jan 2013
     
    Fajowe! Na Commodorcu na pewno takiego nie ma :)