atarionline.pl Atari PCB projekt - ktoś coś wie więcej... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime15 Jul 2009
     
    Przez przypadek, wchodząc na link w innej sprawie znalazłem coś takiego: ->link<- - ktoś jest w stanie podjąć śledztwo i dowiedzieć się czegoś więcej? Kiedyś słyszałem o podobnym projekcie (ATARI_ISA project), ale zniknęło w odmętach netu. A może to jest to samo, tylko w innej formie?
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Jul 2009
     
    Wyglada na zakonczony projekt, wszystko jest na stronie.
    • 3:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime15 Jul 2009
     
    Tyle, że to jest mirror. Ostatnie aktualizacje teoretycznie z 2001 roku, a z moim angielskim (czytam o.k., pisać już gorzej), że o niemieckim nie wspomnę...
    Jest pokazany Hercules, mnie bardziej interesują te RS-y oraz LPT-ki, a z ciekawszych rzeczy - jak jest szansa, aby ktoś napisał core do karty LAN (mam taką na ISA, a co)?
    Jeszcze jedna sprawa: przejściówka z PBI na CART+ECI, choć właściwie 800XL też mam ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Jul 2009
     
    Mirror czy nie - projekt zostal dociagniety do stanu dzialajacego. Artki sa w MyAtari - tez z 2001 roku. Autor zrobil drivery do tych kart, ktore wymienil na stronie. Do innych nalezaloby napisac wlasne drivery. Czyli wynika z tego, ze jesli chcesz miec sterownik do swoich potrzeb to musisz pogadac z jakims naszym koderem.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Jul 2009
     
    • 6:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime16 Jul 2009
     
    Ja z kolei wysłałem maila do źródła... Na razie zero odpowiedzi... :(