atarionline.pl KAtalog Labor - TTka i Calamus - do Biblioteczki... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime21 Jul 2009
     
    Skoro się biblioteka rozrasta, to może ktoś chce zobaczyć, jak się kształtowała cena TT-ki i Calamusa w 1993 roku ;) Mój katalog to odbitka xero, średniej jakości, zbindowana. Strony są odbite jednostronnie, mimo, że w składzie widać, że to była wcześniej ulotka. Mam nadzieję, że ktoś to przerobi na dvju i że Kaz dołączy do biblioteczki (materiały firmowe). Niestety, firmy już tam nie ma, ale jest pewien smaczek: mam TT-kę z jednej z list referencyjnych (z Ibmeru) ;)
    =============================================================
    Skany poszły do Kaza - niestety coś padło dodawanie plików (12MB z kawałkiem). Mam nadzieję, że dołączy...
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Jul 2009 zmieniony
     
    Dodane:

    ->link<-
    • 3: CommentAuthormarekp
    • CommentTime27 Jul 2009
     
    Atari TT030 4ST/4TT/0HDD - 49 500 000
    Średnie _roczne_ wynagrodzenie w roku 1993 - 47 940 000
    Burżuj... ;-)
    • 4:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime27 Jul 2009
     
    @marekp: ha, chciałbym mieć TT-kę w tamtych czasach... ;) Niestety, to było za drogo dla mnie... A katalog wykorzystałem w innym celu nieco później chyba, o ile dobrze pamiętam. Ale skoro zbieramy materiały - to zeskanowałem ku potomności ;)