atarionline.pl RetroGamer 114 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxxl
    • CommentTime30 Mar 2013
     
    w numerze 114 jest artek o DeathChase ...

    ma ktos ten numer pod reka?
    • 2: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime30 Mar 2013
     
    Proszę bardzo - oto artykuł :)
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime30 Mar 2013
     
    dzieki. myslalem ze bedzie cos wiecej... autor ciagle nieuchwytny...
    • 4: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime30 Mar 2013
     
    RetroGamer jest dość skąpy w informacje. Ładnie oprawione, elegancko wydane ale nad treścią jeszcze muszą popracować - chyba, że nie zamierzają...
    • 5:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime31 Mar 2013
     
    @wieczór:
    Możesz się do nich zaciągnąć, na forach masz dużo do powiedzenia, a tak przynajmniej byś się przydał Atari Community. :P
    • 6: CommentAuthorjury
    • CommentTime31 Mar 2013 zmieniony
     
    W zeszły weekend zobaczyłem u kogoś około 10 numerów Retrogamera aż muszę to sobie zaprenumerować, bo fajne :) Ja tam nie zaobserwowałem problemów z treścią. To, że nie pochylili się nad Death Chasem to nie znaczy, że Retro Gamer nad wszystkim się nie pochyla. Jak w KAŻDYM ( słownie: KAAAAAAŻDYM ) piśmie, niektóre rzeczy są opisywane super dokładnie i takie tam, a niektóre rzeczy są traktowane tylko wspomnieniem.
    Jak miker napisał, wieczor, dołącz do współpracy i od wtedy pismo będzie się składało wyłącznie z pełnotreściwych artykułów :D
    • 7: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime31 Mar 2013
     
    @miker: nie znajduję w sobie ani talentów ani woli dziennikarskiej - oceniam jako czytelnik, da się czytać, ale czuję zawsze jakiś niedosyt ;) nie dotyczy to za to ich Atari Book - polecam.

    Co innego Tenchi, moglby byc dla nich cennym nabytkiem. A ja na forach duzo pisze bo jestem gadatliwy, a to nie swiadczy jeszcze o wartosci tych wypowiedzi ;)
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime31 Mar 2013
     
    Niedosyt to cecha nas wszystkich, dzięki temu że czujemy niedosyt chętnie wracamy do tematu Atari, którego ciągle nam mało ;)