atarionline.pl ATARI ST WOLF3D - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    Ciekawostka a może nie fakt jest taki że jest działa i to naprawdę nieźle .

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    No, 15fps na golym ST.
    • 3:
       
      CommentAuthorcavox
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    pod emu ktoś dał rade to uruchomić ? u mnie chodzi do momentu wybrania poziomu trudności a potem czarny ekran...
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime27 Jul 2009
     
    tak to killer ID Software, które długo twierdziło że na Atari i Amidze nie da się tej gry zrobić... teraz im łyso :D :D

    Na gołym Falconie chodzi jak bajka, natomiast na emu też odpalałem i nie miałem problemów (steem).
    • 5:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime27 Jul 2009
     
    Ja również nie miałem problemu na Emu na oryginale nie odpalałem z racji braku gęstej stacji i HDD. Jako ciekawostka dodam ze port dla Amigi i owszem istnieje ale na kości AGA i Ami 1200 a tu proszę zwykły najzwyklejszy STE 8Mhz toż to kolek do trumny z napisem A500 :)
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Jul 2009
     
    Ha ha - oba komputery leza dawno w debowych trumnach... przebite osinowym kolkiem z napisem "Intel Inside" :)
    • 7:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime27 Jul 2009
     
    ID Software twierdziło, że na Ami nie da się zrobić Dooma a nie Wolfa 3D ;-) No i w sumie mieli rację, bo nic grywalnego i podobnego do Dooma na standardowej wówczas A1200 020@14 MHz rzeczywiście nie dałoby się wskórać ;-) Za to na Blizzardzie 030@50 MHz chodzi już OK :D
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Jul 2009
     
    Jacques: skoro jesteś tego pewien to jawnie to świadczy że Ci z ID s. to jacyś ignoranci o ile wolfa można porównywać z ST to dooma nie bardzo...
    No comment...
    • 9:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime28 Jul 2009
     
    A tak, to byli ignoranci ;-) Wersjami PC-towymi zarabiali sobie na Ferrari (Carmack bądź Romero, już nie pamiętam który), więc po co było się wysilać. Ale fakt faktem, że w tamtych czasach dopalona Amiga była rzadkością w domach (nie tylko polskich), więc po części nie dziwię się...
    • 10:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime23 Oct 2009
     
    Nie mogę zrobić nowego news-a wiec dokleje to info tutaj .
    Nowa gra na ST :
    ->link<-
    • 11: CommentAuthors2325
    • CommentTime4 Mar 2013
     
    Do czego ktoś był w stanie zmusić ST: