atarionline.pl ASMA - nowe kompozycje - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Jan 2011
     
    StaxX - when it is converted to RMT it can be treated as Atari native music. Yes, it can be part of ASMA (Atari SAP Music Archive) too. It is different situation than playing native Amiga MOD files on Atari.
    • 2:
       
      CommentAuthorStaxX
    • CommentTime3 Jan 2011
     
    Ok, thanks Kaz

    so... my contribution to ASMA :)
    • 3: CommentAuthorRamos
    • CommentTime4 Jan 2011
     
    @ thanks StaxX for your compositions.

    Czekam na inne kompozycje od muzyków i nie tylko.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Jan 2012
     
    Odswiezam watek i apel Ramosa.
    • 5: CommentAuthorpigula
    • CommentTime23 Jan 2012
     
    W załączniku kilka demek, chociaż jak dla mnie to praktycznie nie dema a pokazanie działanie samplera.. no ale zawsze
    • 6: CommentAuthorpigula
    • CommentTime24 Jan 2012 zmieniony
     
    Z tego prostego demka nie ma raczej żadnych muzaków w Asmie - wszystkie kawałki w CMC więc z rippowaniem nie powinno być problemów autorów jest 2, 1-10 Jan Spilka 11-14 David Spilka
    • 7: CommentAuthorRamos
    • CommentTime26 Jan 2012 zmieniony
     
    Z tego pierwszego demka jest już muzyka w ASMA:
    ->link<-

    Muzyka D-City też jest: ->link<-

    Natomiast tej muzyki z MPT chyba nie ma. A kto jest autorem?

    Co do samego archiwum to mam go już po prostu dość. Na aktualizację czeka ponad 300 kompozycji, a PG jakoś olewa projekt. Poza tym sporo osób wycofało się z rypania muzyczek, bo nie wiadomo kiedy sam projekt wyjdzie. Mógłbym nawet wyrypać 1000 muzyczek, bo tyle da się znaleźć, ale nie chce marnować czasu na projekt, który wychodzi raz na dwa lata. W tym czasie wolę zająć się czym bardziej lepszym. Oczywiście jak coś znajdę to podrzucę do ASMA, ale nie angażuje się już w ten projekt jak kiedyś. Najlepszym wyjście byłoby przejęcie go przez kogoś kto by szybciej wydawał takie aktualizacje np. raz na 6 miesięcy.
    • 8: CommentAuthor0xF
    • CommentTime26 Jan 2012 zmieniony
     
    Ja też mam dość. PG odpisuje na maile mniej-więcej po roku.

    Nie ma co się oglądać na kogoś i trzeba zrobić fork ASMY. Postawić repozytorium SVN, dać zaufanym osobom prawo do zapisu. W ten sposób nie będzie wszystko przechodzić przez skrzynkę mailową jednej osoby, będziemy mieli śledzenie historii (kto, kiedy, którego SAPa zmienił lub dodał), będzie można aktualizować ASMĘ na bieżąco nie czekając na releasy. Ew. wiki do dyskusji. Proponowałem to PG wiele lat temu i nawet postawiłem repozytorium i wiki, olał to.
    • 9:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime26 Jan 2012
     
    Też jestem za tym. Wygląda na to, że PG nie ma czasu albo projekt już po cichu olał. Przy tym, jak to się ostatnio ruszało, sam straciłem ochotę na zajmowanie się tym archiwum. Ale chętnie jeszcze do tego wrócę, jak tylko się coś ruszy (i już nieważne, czy pod szyldem ASMA, czy innym). :)
    • 10:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime26 Jan 2012 zmieniony
     
    trzeba koniecznie do takiego nowego czegoś dodać odciski palców, żeby nie było duplikacji muzyki.
    • 11: CommentAuthorpigula
    • CommentTime26 Jan 2012 zmieniony
     
    Ramos - aktualnie przerzucam 4 kartony własnych dysków 5.25 do atr'ow, aby ich szlaq nie trafił, na jednej swapowej dyskietce znalazłem właśnie ten utwór niestety nie było przy nim żadnego pliku txt, może komuś uda się namierzyć swoją twórczość, tudzież rozpoznać czyj jest to kawałek... Bo ja po 15 latach tego już nie zrobię i tak pewnie zmarnuje najbliższe pół roku życia aby to co zrzuce posegregować i zgrać sobie na jakiegoś medical'a,
    • 12:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime26 Jan 2012 zmieniony
     
    @Piguła:
    Fajny ten "empetek". Nigdy go nie wcześniej słyszałem, ale śmiem twierdzić, że może to być jakaś niepublikowana kompozycja Zoltara-X (tak mi coś pasuje z brzmieniami). Ogólnie fajnie się słucha.
    Powodzenia w zgrywaniu dyskietek, mi np. przy przeprowadzce na pewno jedno pudło wcięło permanentnie... :/
    • 13: CommentAuthorpigula
    • CommentTime26 Jan 2012 zmieniony
     
    No to 2 kawałki Mayoneza, nie widzę ich w jego katalogu.
    • 14: CommentAuthorRamos
    • CommentTime27 Jan 2012
     
    Dzięki za muzyczki. Będę w nowym projekcie jak powstanie.
    • 15: CommentAuthorpigula
    • CommentTime27 Jan 2012 zmieniony
     
    Kolejna porcja - pierwsze archiwum zawiera muzyczki Zbx Virusa, a Zrebak to oczywiście Zoltar X,
    mam jeszcze jeden kawałek Virusa o nazwie Shizmos.md1, ale chwilowo nie udało mi się odczytać sampli w pliku *.d8 pozostałe XRay
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Feb 2012
     

    Fox:

    Proponowałem to PG wiele lat temu i nawet postawiłem repozytorium i wiki, olał to.


    jhusak:

    Robimy?


    Ja moge udostepnic serwer, jezeli to cos pomoze. I adres w domenie.

    PS. A nie daloby sie tego samego zrobic dla grafik Atari? ADDA bazuje na Gallery2, ktore cos sie zrabalo i jak na razie nikt nie poradzil sobie z naprawa...
    • 17:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime6 Feb 2012 zmieniony
     
    A GALLERY_3 przypadkiem sie nie ukazalo w miedzyczasie? Irwin cos mi chyba kiedys wspominal....
    • 18:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Feb 2012
     
    Gallery3 bylo juz w czasie wyboru przez nas Gallery2. Nowy silnik, wszystko przejrzyste. Ale wada byla taka, ze nie bylo kilku istotnych pluginow. Kiedy patrzylem ostatnio jakis miesiac, dwa temu - tez jeszcze ich nie bylo.
    • 19: CommentAuthorpg
    • CommentTime9 Feb 2012
     
    pigula: how are you sure that zrebak is by Zoltar X?