atarionline.pl Vintage Studio dla VS2010 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime1 Jul 2013 zmieniony
     
    Projekt z ubiegłego roku, ale na AOL chyba przeoczony ->link<- . Ktoś próbował?
    • 2: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime3 Jul 2013 zmieniony
     
    Czyżby wszyscy programiści wyjechali na wakacje? :)

    O Vintage Studio można przeczytać w C&A Fan 9
    Vintage Studio, to oparte na Visual Studio 2010 zintegrowane środowisko programistyczne dla komputerów retro, umożliwiające kompilację i uruchamianie programów bezpośrednio z Visual Studio 2010 (i 2012). W chwili obecnej wspierane platformy to Commodore 64, Vic-20 oraz „małe” Atari. (...)
    Cały artykuł na stronach 36-37.
  1.  
    Prawdziwym programistom wystarcza notepad :)

    A szczerze, obejrzałem filmik i teraz szukam czasu, aby przetestować to w praktyce. Wygląda obiecująco.
    • 4: CommentAuthor0xF
    • CommentTime4 Jul 2013
     
    Ja używam SciTE i trzymam się z dala od edytorów, których uruchomienie trwa dłużej niż pół sekundu.

    W ubiegłym roku podrzuciłem nowinkę JACowi. Twierdził, że jego wtyczka do Eclipse jest znacznie bardziej zaawansowana.
    • 5: CommentAuthorseban
    • CommentTime4 Jul 2013
     
    Potwierdzam :) SciTe rządzi :) Xasm plus plik konfiguracyjny opracowany przez Fox-a i dodany do paczki z XASM i mi to w zupełności wystarcza! :)
    • 6:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime4 Jul 2013
     
    dla mnie plugin JACa do Eclipse jest w porządku. Fakt, że Eclipse jest troszkę przyciężkawy....
    Jedyne czego mi bardzo brakuje to pokazanie gdzie dana etykieta występuje w źródle po jej zaznaczeniu.
    • 7: CommentAuthordan
    • CommentTime5 Jul 2013
     
    Aż z miłą chęcią przetestuję - od 6 lat siedzę praktycznie tylko na tym środowisku.
    Eclipse + wtyczka jest ok, ale przyzwyczajenia w IDE biorą jednak górę i jakoś nie do końca trawię Eclipse....