atarionline.pl Zbiórka niepubliczna :) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorAdamK
    • CommentTime13 Nov 2013 zmieniony
     
    W ramach megia-giga-ultra szacuna dla Greya, proponuję zrobić to w formie kwiatów dla jego żony za to że użyczyła nam jego czas smile.

    Proponuję zrzutę na kwiaty po 10 PLN od zrzucającego się. Wpłaty proszę numer konta: xxx (usuniete na prosbe autora)

    Proszę w tytule przelewu dać: Kwiaty

    Na przelewy czekam do 20 listopada, potem kupuję kwiaty.
    • 2: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime13 Nov 2013 zmieniony
     
    Aby mała ilość wpisów tutaj nikogo nie onieśmielała, dodam tylko, że pewna liczba osób już wzięła udział w akcji ( ->link<- ) więc jak najbardziej zachęcam do udziału. Za wypożyczenie takiego Greya na tyle czasu należy się wielki wyraz wdzięczności ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Bardzo dobry pomysl, ale moze zamiast kwiatow jakis kupon do restauracji dla dwojga? Przynajmniej sobie oboje odpoczna od obowiazkow domowych.
    • 4: CommentAuthoras...
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Wieczór część osób czyta tylko atarionline :) to nie wyścigi... Myślę że kolacja z kwiatami to słuszna sprawa...
    • 5: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime13 Nov 2013 zmieniony
     
    @as: właśnie dlatego wkleiłem linka, aby wiedzieli, że akcja ma poparcie i szanse realizacji :) Nie dla "wyścigów" bo jest jedno konto i jedna akcja, a dla motywacji :)
  1.  
    Już :)
    • 7:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Extra pomysł.
    poszło
    • 8: CommentAuthorneuroup
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Tak, tak trzeba podziękować. Czy można prosić o pełne dane konta, bo bez tego mój super bank się buntuje..

    Pozdrawiam
    • 9: CommentAuthorarturkb
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Pewnie, popieram i też poproszę o pełne dane do przelewu.
    • 10: CommentAuthorAdamK
    • CommentTime13 Nov 2013 zmieniony
     
    Pełne dane:

    numer konta: xxx (usuniete na prosbe autora)

    Dochodzą mnie propozycje aby zamiast kwiatów zakupić coś innego - bon podarunkowy lub coś w tym guście. Myślę że to dobry pomysł, dlatego proszę osoby które dokonały już wpłat o zgodę na zmianę, a wszystkich o pomysły na najlepszy prezent.
    • 11: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Może zanim podejmiemy decyzję, zobaczmy na koniec ile się uzbierało i co z tego wyjdzie, bo może się okazać że starczy na jedno i na drugie. Ja oczywiście przychylę się do każdej opinii większości, bo uważam że najważniejszy będzie jakikolwiek miły gest :)
    • 12:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    popopoposzło
    • 13:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Nov 2013
     
    Oczywiście żona Greya jest dla nas bardzo cenna - zacny pomysł. Moje kwiatki poszły ;)
    • 14: CommentAuthorming
    • CommentTime14 Nov 2013 zmieniony
     
    .
    • 15: CommentAuthorAdamK
    • CommentTime14 Nov 2013
     
    To nie jest na przekupstwo, lecz dla podziękowania.
    • 16: CommentAuthorming
    • CommentTime14 Nov 2013 zmieniony
     
    .
    • 17: CommentAuthorV0yager
    • CommentTime14 Nov 2013
     
    +1, na cokolwiek
    • 18: CommentAuthorneuroup
    • CommentTime19 Nov 2013
     
    Poszło! Mam nadzieje, że nie za późno. Wysłałem w imieniu swoim[Neuroup] i Liona

    Mam nadzieje, że żona Greya będzie zadowolona.
    Sugerowałbym coś innego niż kwiaty, żeby potem nie było, że ostatni raz takie kwiaty od męża dostała przed ślubem :D
    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    Bardzo dziękuję za tą miłą inicjatywę - pomysłodawcy, Adamowi Kłobukowskiemu oraz wszystkim którzy go w tym wsparli Nie wypowiadałem się wcześniej bo było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. W Niedzielę przypada nasza 13 rocznica ślubu, fajnie się to wszystko zbiegło :)

    Adam, po całej tej "akcji" miło byłoby otrzymać listę osób, które Ciebie w tym wsparły. Chciałbym podziękować osobiście każdemu z osobna.

    Jeszcze raz dziękuję.
    • 20:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    No to wystrzałowego świętowania rocznicy !;)
    • 21:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    Ja nie mam konta w PL, ale wykorzystalem rodzine do wykonania przelewu. Grey, dziekowac nie potrzebujesz, bo to my Ci duzo zawdzieczamy i dziekujemy. Enjoy! :)
    • 22: CommentAuthorAdamK
    • CommentTime24 Nov 2013
     
    Dziękuję wszystkim za udział w zrzutce. Zebraliśmy razem 425PLN, z czego:

    - 125PLN poszło na kwiaty
    - 300PLN na bon podarunkowy

    Dokumentacja fotograficzna z wręczenia w toku :)
    • 23:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Nov 2013
     
    Kochani, bardzo dziękuję jeszcze raz za tą miłą niespodziankę. Każdy z Was dokładając cegiełkę do inicjatywy Adama przyczynił się do tego, iż moja Żona nieco łaskawszym okiem spojrzała na to całe "venture" :)

    Zaczęło się tak:



    I z tego co widać...



    ...chyba się udało :)

    A oto co moja Żona napisała na swoim profilu na FB:

    Dziękuję ślicznie fanom Atari za wczorajsze - przepiękne kwiaty i prezent! "Będę grał w grę..."

    Dzięki wielkie !!!
  2.  
    Prawdziwa ustawka z paparazzi ;)
    • 25: CommentAuthorneuroup
    • CommentTime26 Nov 2013
     
    idealny materiał na demoscenową wersje pudelka :)