atarionline.pl Prośba o zagłosowanie na filmik dzieciaków ze SP - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    Witam
    Jeżeli moglibyście zagłosować na projekt dzieciaków ze szkoły mojej córki, byłbym wdzięczny.

    SP Kunowo

    To mała wiejska szkółka, więc bez pomocy z zewnątrz nie mamy za bardzo szans na zawalczenie o wyjazd do kina. Dzięki za pozytywny odzew.

    Nie trzeba mieć konta na fejsie
    --
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    Zaglosowalem, ale temat jest zupelnie nie zwiazany z Atari, wiec po prawdzie to kwalifikuje sie do usuniecia. Wiec nastepnym razem postaraj sie przekupic nas dodatkowa informacja ze swiata Atari :), na przyklad:

    "Witam
    Jezeli moglibyscie zaglosowac (...)
    W zamian owdzieczam sie recenzja gry "Knight Lore" dla Atari XL/XE."

    Albo cos w podobnym stylu :). To jest uwaga tez do innych uzytkownikow forum. Nie ma tu zwyczaju cenzury czy kasowania, bo jestesmy doroslymi ludzmi, ale trzymajmy sie celu tego forum - rozmowa o retrokomputerach, szczegolnie Atari i tematach powiazanych. Inne watki wypada wpletywac inteligentnie :P
    • 3: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    Albo np. "dodatkowo prośba o zakup Atari dla wyżej wymienionej szkoły" :)
    • 4:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    OK. Zrozumiałem. No to mogę zaoferować w zamian scenariusz gry zręcznościowo-platformowej, który napisałem i mam zamiar kiedyś zrealizować. Sam projekt miał być co prawda na nowszych maszynach, ale gdyby znaleźli się chętni do zrobienia go na małym lub dużym Atari i byłaby tam moja ksywka jako autora scenariusza, to byłbym szczęśliwy. Więc po powrocie do domku prześlę Ci go na maila i jeżeli uznasz, że jest wart przekazania dalej, to do dzieła. Mam nadzieję, że taka forma rewanżu może być?
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    Ha ha, spoko :) Ciesze, sie, ze zareagowales pozytywnie! A te nowsze maszyny to masz na mysli nowsze niz male Atari - np. ST czy jeszcze nowsze czyli wspolczesne PC?
    • 6:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    Miałem na myśli Power Maka z MorphOS-em (systemem wywodzącym się z AmigaOS), ale nie mam nic przeciwko temu żeby wyszło na Atari(mam 130 XE), które bardzo lubię i na które poluję (STE, Mega STE). PC mnie nie interesuje, no chyba, że z linuksem. Szczerze to już jakiś czas temu chciałem podesłać scenariusz, ale uznałem, że takich co mają pomysły to jest na pęczki i potrzeba takich co potrafią to przekuć w program.
    • 7: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    takich co mają pomysły to jest na pęczki i potrzeba takich co potrafią to przekuć w program


    Akurat niestety w naszym środowisku jest dokładnie na odwrót, co widać po ostatnich produkcjach :) Zdolnych koderów, grafików, muzyków znaleźć na Atari nie problem, problem jest właśnie z pomysłem i scenariuszem ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime20 Nov 2013
     
    Miło mi to słyszeć, zatem zgłaszam się do pracy.

    @Kaz: wysłałem scenariusz na maila.
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Nov 2013
     
    Scenariusz odebrany, bardzo ciekawy.
    Sa chetni na implementacje? Ender zgodzil sie na udostepnianie pliku osobom zainteresowanym.
    • 10: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime21 Nov 2013 zmieniony
     
    Może są :) Ocenę przedstawią po obejrzeniu scenariusza z uzasadnieniem - jeśli się nie zdecydują powiadomią o tym niezwłocznie pozwalając zrobić to innym :) W przypadku podjęcia prac zobowiązują się raportować postępy na bieżąco.

    Innymi słowy - jestem chętny.
    • 11:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime21 Nov 2013 zmieniony
     
    Gdyby była taka potrzeba, to chętnie zaangażuję się w pracę, służę pomocą jeżeli tylko będę potrafił. Gdyby coś zmienić w scenariuszu lub coś w ten deseń.
    • 12:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime23 Nov 2013
     
    No i co? Podoba się, nie podoba się, "będzie chleb z tej mąki"? A może by tak nowy temat żeby był bardziej widoczny?
    • 13: CommentAuthorseban
    • CommentTime9 Dec 2013 zmieniony
     
    ja dziś dostałem takiego e-maila od tesco dla szkół...

    "Konto powiązane z tym adresem e-mail w serwisie www.tescodlaszkol.pl zostało zablokowane ze względu na naruszenie par. 5, pkt 6 lub 7 Regulaminu konkursu (posiadanie więcej niż jednego konta przez jedną osobę fizyczną lub podanie nieprawdziwych danych osobowych przy rejestracji).
    Jeśli w przeciągu 3 dni (72 godzin) od nadania tej wiadomości nie skontaktują się Państwo z Biurem konkursu w celu potwierdzenia swoich danych i dostarczenia dowodów na posiadanie wyłącznie jednego konta w serwisie, konto to zostanie permanentnie usunięte, a oddane z niego głosy będą anulowane."


    Jakimiś grubymi nićmi szyte to wszystko ;/ Szczególnie mnie rozbawiła fraza:

    "i dostarczenia dowodów na posiadanie wyłącznie jednego konta w serwisie, konto to zostanie permanentnie usunięte"

    firma TESCO może liczyć z mojej strony na to iż więcej się w ich sklepie nie pojawię.

    "Bojkot MODE: ON"
    • 14: CommentAuthorxxl
    • CommentTime9 Dec 2013
     
    zaloze sie, ze do wszystkich takie maile poszly, chodzi o odsiew. po kontakcie dostana dane userow aktywnych.
    • 15: CommentAuthorseban
    • CommentTime9 Dec 2013 zmieniony
     
    jakież to polskie, traktować normalnego człowieka jako oszusta lub złodzieja, a potem jak się okaże że jednak się pomylili to ani przepraszam ani pocałuj mnie w dupę. Własnie przez takie podejście do człowieka, dzień w dzień powiększa się liczba firm i osób które mogą mnie pocałować w dupę ;P
    • 16:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime9 Dec 2013
     
    Masakra