atarionline.pl Stacja California i Magnetofon XC12 problem z włączaiem - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthordavero
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    Witam mam problem jak podpinam magnetofon do stacji dysków i próbuje włączyć stacje z OPTION zamiast uruchomienia stacji dysków słysze pyrkanie czyli tak jakbym stacji nie miał. Jak tylko odpinam kabel magnetofnu od stacji to stacja zaczyna działać. Nie wiem co się stało próbowałem ze zworkami, ale nic nie daje.
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    Wcześniej działało spięte razem?
    • 3: CommentAuthordavero
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    Działalo bo nawet chciałem przegrać kasetę na dysk, ale nie umiałem. Na pewno było podpięte przez stacje magnetofon.
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    • 5: CommentAuthordavero
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    tam są 4 przełączniki. magnetofon smiga i wczytuje przez stację dysków, ale żeby sie uruchomiła stacja dysków musz e wyciągnąć wtyczke od magnetofonu. Może faktycznie coś, żle mam poustawiane.
    • 6: CommentAuthordavero
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    Albo sie coś stało z kablami ... próbuje teraz wczytać grę z magnetu i idzie do wykrzyknika. Jak podpinam magnet do atari śmiga.
    • 7: CommentAuthordavero
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    No gra poszła przez stacje z magnetu, ale dyskietki nie mogę uruchomic jak mam magentofon podpięty. pierdzenie jest jakby stacji nie bylo.
    • 8: CommentAuthormrroman
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    Masz może turbo w magnetofonie? Może to przez Turbo, bo ja przynajmniej miałem takie podłączone do sygnału Command i chyba też coś takiego miałem.
    • 9: CommentAuthorBluki
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    O ile dobrze pamiętam, wersje Turbo, które automatycznie rozpoznawały transmisję turbo/normal, uniemożliwiały współpracę ze stacją dysków.
    • 10: CommentAuthordavero
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    Mam turbo, ale to działało ;/. Dzis podpiąłem i takie jaja. Bawiłem sie przełącznikami i nic ... gry wchodzą z magnetu po przez stacje dysków. Nic zamówie sio2sd zobacze czy będzie dało sie kopiować na dyskietkę z sio2sd, jeśli nie zostanie mi te pare gier na fdd.
    • 11: CommentAuthordavero
    • CommentTime3 Jan 2014
     
    Kurde, a może tylko działał magnetofon, a jak sprawdzałem dysk to był odpięty. Ja pierdziele ... Juz głowy uciąc nie dam ,ale przypominam sobie cos z tym turbo ktoś kiedyś cos mówił znaczy sie 25 lat temu ...
    • 12: CommentAuthordavero
    • CommentTime4 Jan 2014
     
    3 pin górny w sio w stacji po jednej i 2 stronie nie jest podpięty. one nie mają ochrony są same druty. Tak ma być ?