atarionline.pl Kopiowanie sio2sd na stację dysków California - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthordavero
    • CommentTime18 Jan 2014 zmieniony
     
    Witam, może ktoś podesłać nazwę jakiegoś kopiera, który skopiuje mi atr z d3 (sio2sd) na d2 california (ustawiona na single)
    na d1 planuje wrzucic na sio2sd właśnie ten kopier. Chyba, że sie myle to poprawcie mnie. Na razie próbowałem to robić, ale z marnym skutkiem :-) Nie chce mi sie kopiować ... Być może nie wiem co wpisać w softach (konkretne komendy) i wyskakuja mi errory. Jak ktoś kopiowal z sio prosze o pomoc.

    z góry dzięki
    • 2:
       
      CommentAuthorlotharek
    • CommentTime18 Jan 2014
     
    pod mydosem ZTCP DISK DUPLICATE ? jakikolwiek kopier dyskowy ?
    • 3: CommentAuthordavero
    • CommentTime18 Jan 2014 zmieniony
     
    nie działało wywalało błąd, ale pod diskcopy 1.16 ruszyło pięknie -) 1 dyskietka nagrana :-)

    Pytanie w zasadzie do obeznanych. teraz mam karte sd. sio2sd jest to 1 wersja. Jak zrobię upgrade softu do nowszego powinien mi wiedzieć karty sdhc. Na razie tego nie potrzebuje, ale z czasem karta może paść, a sd coraz mniej.

    Czy upgrejd softu jest skomplikowany ? Mozna coś zepsuć
    • 4: CommentAuthorstryker
    • CommentTime18 Jan 2014 zmieniony
     
    Dyskietki 5,25 da się w tych czasach kupić.... a ty twierdzisz że zwykłej karty SD się nie dostanie ? ;-)
    Mega32 w wersji DIP ?
    • 5: CommentAuthordavero
    • CommentTime18 Jan 2014
     
    Dostać się dostaie, ale zawsze lepiej mieć możliwość obsługi kart sdhc niż tylko sd. SDHC mam kilka, SD jedną. Nie pytałem czy da się kupić :-) tylko czy mogę coś popsuć upgrejdem ? pozdro
    • 6: CommentAuthorstryker
    • CommentTime18 Jan 2014
     
    mozesz dlatego sie pytam jaka masz wersje.... z dipem ?
    • 7: CommentAuthordavero
    • CommentTime18 Jan 2014 zmieniony
     
    Taka wersja