atarionline.pl PRO(C) Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Sep 2019
     
    Ukazał się w końcu 14 numer Pro(c)Atari!!! Okładka to ukłon w stronę pięknej konwersji "Bosconian" naszego kolegi Shantiego77, świetnego kodera, który wzorowo sobie poradził z tak trudnym tematem jak wieloobiektowa zręcznościówka.

    Magazyn kosztuje 10 euro, bo to wersja gruba, 104 strony (jakby połącznie 4 numerów zwykłych):

    ->link<-

    A tu spis treści:

    TIME FOR A QUICKIE (Crystal Raider, Tagalon, L.A. Swat, Loops DX, Little Devil)

    NEW GAMES FROM JON WILLIAMS (Baby Berks, Berks 4, Major Blink)

    ENGLISH's SOFTWARE ATARI SMASH HITS VOL. 1 (1985) (Jet Boot Jack, Firefleet, Dan Strikes Back, Captain Sticky's Gold, Hyperblast!)

    BOSCONIAN

    RANSACK

    RGB

    ULTIMA

    NEMEZYRO

    FINDING RANDY

    NEW ATARI GAME

    DIMO'S QUEST IN ABBUC LAND

    SECRETUM LABYRINTH: KING'S GOLD

    HOW NOT TO LEARN ASSEMBLER (A Trilogy in infinite Parts - Part 1)

    ATR IMAGE REPAIR

    MY HISTORY OF A8 AND RAM UPGRADES

    COVER-DISK WITH 36 IMAGES AND SOME WORDS INTO THE MAGAZINE
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Feb 2021 zmieniony
     
    Nadchodzi długo wyczekiwany numer 15 :D

    A z nim - okazuje się, że Markus planuje całą serię gadżetów. W pierwszym rzędzie będzie dostępna koszulka z grafiką z okładki numeru 15.

    A jak ktoś był obecny na zeszłorocznych warsztatach z używania Graph2Font, to rozpoznaje zapewne to, co w czasie tych warsztatów rysowałem - obrazek a'la Moon Patrol.
    • 3:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime23 Feb 2021 zmieniony
     
    będziecie sprzedawać takie koszulki?
    jedną bym wziął
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Feb 2021
     
    Ja niczego nie sprzedaję, a nawet za to nie dostaję wynagrodzenia, bo robię to pro publico bono. Sprzedaje Markus (link do jego sklepu tutaj: ->link<- ), ale na razie tej koszulki nie ma w ofercie, to zajawka.

    Myślałem jednak o tym, żeby jakoś ułatwić zakupy. Może zrobimy zbiorcze zamówienie, bo też chcę :)
    • 5: CommentAuthortrocero77
    • CommentTime24 Feb 2021
     
    I ja bym się skusił na koszulkę :)
    • 6:
       
      CommentAuthorCyprian
    • CommentTime24 Feb 2021
     
    @Kaz jestem za
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Mar 2021 zmieniony
     
    Gadżety już dostępne, dzisiaj Markus wrzucił info na fejsa. Też będę zamawiał, bo głupio by było nie mieć gadżetów z własną grafiką, więc jakby coś to proszę dać znać, możemy połączyć siły w zamawianiu, będę walczył o zniżki :D

    Sklep z cenami tutaj:
    ->link<-
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Oct 2023 zmieniony
     
    I kolejny numer Pro(c)Atari wyruszył w świat. To już 16 numer magazynu, koledzy skorzystali z mojego rysunku wystawianego w gfx compo, a wydawca Markus zrobił też niespodziankę, tworząc nie tylko puzzle, ale również naszywki. Sklepik Markusa tutaj:

    ->link<-

    WAŻNA RZECZ: na grafice na stronie jest X, ale ponoć wydrukowane jest logo JIL, tak jak narysowałem w oryginalnym obrazku. To ze względów prawnych.

    Spis treści:

    Time For A Quickie

    Donkey Kong

    How not to learn assambler

    The great american cross country road race

    Tecno Ninja

    Gumball

    Final Legacy

    Conan: Hall of volta

    ABBUC Software Contest

    Bomber

    Repton

    Stealth

    Meteor Storm

    Duck Me

    Keep your Scene alive,´...!!!