atarionline.pl Krótkie spięcie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorKarsa
    • CommentTime24 Apr 2014
     
    Nie udało mi sie znaleźć tej gry w bazie AOL, stąd zakładam wątek. W ogłoszeniach ASF w Top Secret gra ta jest opisania jako 'przygody znanego z filmu sympatycznego robota; nowość wśród gier przygodowo zręcznościowych'. Czy ktoś zetknął sie z tym tytułem?
    • 2: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime24 Apr 2014 zmieniony
     
    A to wyszło na Atari w ogóle? W wiki piszą że tylko na "trójcę" C-64/Spectrum/Amstrad...

    ->link<-

    (jak zwykle wa mać :( )

    Są w ogóle jakieś gry Oceana na małe Atari? Może ASF miał zrobić konwersję i to kolejny projekt który nie doszedł do skutku.
    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime24 Apr 2014
     
    Z opisu pasuje mi do Microman'a (powinien być w bazie plików).
    • 4: CommentAuthorcieplik
    • CommentTime24 Apr 2014
     
    zamawiałem to bezpośrednio z ASF za dzieciaka, przesuwali cały czas premierę, aż w końcu anulowali projekt.

    o ile dobrze pamiętam widziałem gdzieś tylko jednego screena i wyglądało to stylem graficznym mniej więcej jak artefakt przodków
    • 5: CommentAuthorKarsa
    • CommentTime25 Apr 2014
     
    Czyli to jedna z tych, które były już w fazie reklamy, ale nie zostały wydane. Cos jak Eksperyment Delfin na PC, którego nawet demo sie pojawiło, a sama gra juz nie...