atarionline.pl POTRZEBNA PODWÓZKA - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Apr 2014 zmieniony
     
    Witam ,szukam osoby która mogłaby mnie zabrać na GRZYBSONIADE ,oczywiście dołożę $ do paliwa napędzającego transporter który mógłby mnie zabrać z miasta ŁÓDŹ na party.Bardzo mi zależy.Osoby które mogły by mnie podwieść na party proszę o kontakt telefoniczny : 518 192 313 .
    DZIĘKUJE :-)
    • 2:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime28 Apr 2014
     
    Chciałbym się dołączyć do wątku, planowałem zabrać się z Rysiem_M ale ten niestety nie odpowiada na gg, pw ani bezpośredni mail, opcja jest taka że osoby jadące z Wrocka A4 teoretycznie lekko zmieniając trasę mogły by mnie zabrać, tylko nie wiem czy komuś będzie się chciało, jeśli ktoś brał by pod uwagę taką opcje to od siebie dodam że z A4 musiałby zjechać na węźle Olszowa/Strzelce Opolskie a następnie krajówką w stronę Częstochowy
    • 3: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime28 Apr 2014
     
    Irata znalazł kierowcę z samochodem z Łodzi i szuka chętnych do jazdy na Grzybsoniadę, gdyż kierowca chce za transport 120zł. Ewentualnie dalej szuka kogoś kto by go zabrał.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Apr 2014
     
    Iron / jak chcesz to zadzwoń do mnie ,kierowca jest ,sprzęt będzie gdzie upakowac tylko ta cena ....,je żeli jest ktoś chętny kto mógłby mnie zabrać z Łdz to jestem także za(może koszta były by mniejsze) ;-).
    THX Gzynio.
    Ps:Nosty zastanów się ,kierowca jest niepijący i dojedziemy bezpiecznie.
    jak co to tel kom podałem i dzwonić można całodobowo.
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 Apr 2014
     
    Całodobowo ? to ktoś jeszcze żyje takim trybem jak ja? :D:D
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Apr 2014
     
    ...jak widać :-)