atarionline.pl Wywiad z Yerzmyeyem - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime1 Aug 2014 zmieniony
     
    Pojawił się wywiad z Yerzmyeyem na YT:

    ->link<- (część 1)
    ->link<- (część 2)

    ->link<-
    • 2: CommentAuthoras...
    • CommentTime1 Aug 2014
     
    O trzeba będzie obejrzeć...
    • 3:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime1 Aug 2014
     
    "Yerzemyey himself describes this as >>an interview with a guy who doesn't know how to say "50" in English<<."

    :)
    • 4: CommentAuthorseban
    • CommentTime1 Aug 2014
     
    bardzo fajny wywiad :) świetnie się oglądało :)
    • 5:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime1 Aug 2014
     
    Ciekawy wywiad, polecam też wywiad do czytania w jednym z numerów Polskiego Pisma Amigowego, bodajże nr 10.
    • 6:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime1 Aug 2014
     
    Dzięki za newsa. Ogląda się lepiej, niż czyta, jak się widzi człeka na monitorze.
    • 7: CommentAuthornosty
    • CommentTime1 Aug 2014
     
    "Chiptune Maestro"! Przyjemnie się słucha i milo znać gwiazdę chiptunów. Następnym razem muszę wziąć autograf na "MonoChrome" ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime2 Aug 2014
     
    Adv, oczywiście, ale nie każdy może zna angielski, poza tym niekiedy ciężko zrozumieć o co biega Yerzmyeyowi, w jakiś sposób jego angielski jest nie zawsze dla mnie zrozumiały :)
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime2 Aug 2014
     
    Jak Yerzmyey mówi po polsku to też często nie można za nim nadążyć;) Trzeba mieć tak z 200 IQ może;)
  1.  
    @string
    Pewnie twoj angielski tez jest niezrozumialy dla kogos kto spedzil polowe zycia w krajach anglosaskich ;-).Na szczescie "angole" i "hamerykanie" tudziez "australijczycy" jakos nie zwracja uwagi na pewne niedoskonalosci w odroznieniu od Polakow .
    • 11: CommentAuthormono
    • CommentTime2 Aug 2014
     
    Naturalnym językiem każdego komunisty jest rosyjski.
    • 12:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime2 Aug 2014 zmieniony
     
    @String 2B honest: Ciężko zrozumieć dialekt obu stron ;) Pytania i odpowiedzi często się ze sobą mijają. Szczerze pisząc, mnie to strasznie męczyło,

    ale

    mimo sporych (FIFTY - hehe - PERCENT) niedoskonałości jezykowych Y. potrafił mnie zainteresować. A papierosek i piweczko... no kurka, jakbym siedział z kuzynem i rozmawiał o jego robotyce. Lubię ludzi pozytywnie zakręconych.
    • 13:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime2 Aug 2014
     
    Adv, no właśnie nie chciałem tego napisać dosłownie. Mnie też to trochę męczyło, chociaż widać że Yerzmyey się bardzo starał i chciał na wszystkie pytania udzielić solidnej odpowiedzi. Ogólnie "Hamerykanina" rozumiałem bez większych problemów, może pomogło mi w tym to, że spędziłem parę lat w USandA (chociaż z przerwami).

    Co do papieroska/piweczka to ja bym się nie odważył tak przy wywiadzie, ale potwierdza się to, że Yerz jest człowiekiem szczerym i nie udaje że jest kimś innym, za to go też bardzo cenię. Rozmawiałem z nim na żywo i śmiało stwierdzam że taki właśnie Yerzu jest :) szczery i bezpośredni.
  2.  
    pytanie czy "hamerykanin" zrozumial by ciebie ;-) .
    Jak to mowia za oceanem jesli nie pasuje ci jak wygladam to twoj problem :-)
    Ja jakos ze zrozumieniem wywiadu nie mialem problemu a to ze ktos mowi jak potrafi - tylko bic brawo :-)
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime4 Aug 2014
     

    tdc:

    Jak Yerzmyey mówi po polsku to też często nie można za nim nadążyć;) Trzeba mieć tak z 200 IQ może;)

    Dlatego zapodaje kilka piweczek, coby mowę spowolnić i być rozumianym przez wszystkich :)
    • 16:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime5 Aug 2014
     
    Z tego co zauważyłem na party ilość wypitych napojów wzmaga w nim raczej ilość demek które chce zaprezentować;)
    ...najczęściej z jakiejś nieznanej platformy:P
    • 17:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime5 Aug 2014 zmieniony
     
    Hehe, w pierwszych sekundach wywiadku pomyślałem podobnie, jak String: papierossss... NIE! Bleee... Na sam widok mnie odrzuca. Tak mam. Po kilku minutach się przyzwyczaiłem. Kurka, ale z nalewaniem sobie kawy do kubka, to mógłby już spasować. Jak zobaczyłem kufel z pianą i usłyszałem zdanie, że w Atarowcy w Polsce, to tacy ludzie, którzy potrafią pić i pić, to pomyślałem: O rany... No, co tu się dziwić stereotypowi Polaka za garanicą. Ale po kilku minutach podszedłem do tego inaczej. Y. był po prostu sobą. A piwo dla ludzi jest. Papierochy to już wybór każdego. Reasumując, między innymi dla tego wywiad fajnie się oglądał. I taki w pamięci mi zostanie.
    • 18: CommentAuthoras...
    • CommentTime5 Aug 2014
     
    Dobrze że Yerz był sobą!!!
    Aniżeli miał by udawać że nie pali i nie popija piwka..
    A po wywiadzie wypalił by 5papierosów i czteropaka piwa wypił na raz.
    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Aug 2014
     
    Fajnie oglądało się ten wywiad, i fajnie że Yerzmyey był na pełnym luzie :) Trochę brakowało mi tu wątku Falconowego (Yerzmyey kojarzy mi się zawsze z dwiema maszynkami - ZX Spectrum i Falconem właśnie). Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie :)
    • 20:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime5 Aug 2014 zmieniony
     
    @Grey Fakt, Falcona zabrakło. A to ciekawe, jak się tam pisze w porównaniu do DigiBoostara na przykład.

    @As Właśnie o to chodzi, że wszystkim się to podobało. Choć nie od razu ;)