atarionline.pl Moje (Lotharkowe) Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorprince80
    • CommentTime19 Dec 2014 zmieniony
     
    Jak mało kabelków :)

    pozdrowienia master :)
    • 2: CommentAuthorprince80
    • CommentTime19 Dec 2014 zmieniony
     
    • 3: CommentAuthorprince80
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    • 4:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    Linki u mnie niedzialaja, FF na Androidzie, a co do Lotharka to norma u niego, wszystko ladnie uporzadkowane ;)
    • 5:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    tenoalejakto. U mnie działają. MacOSX.
    • 6: CommentAuthorbrx
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    A potem aż strach kichnąć przy komputerze, bo od wstrząsu coś nie styknie i się wszystko zawiesi :)

    Żartuję oczywiście, ale dawno, dawno temu sam bawiłem w "kanapkową" rozbudowę kompa, akurat nie Atari.
    • 7: CommentAuthorprince80
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    kanapkowa??
    • 8: CommentAuthortebe
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    to ja poproszę jeszcze o wyszczególnienie pisemne zawartości i koszt, zamiast zgadywać co jest co wolałbym kawę na ławę
    • 9: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    Ja widzę Ultimate'a i Stereo.
    • 10: CommentAuthorbrx
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    @prince80: "kanapka" to taki żargon (czy jak to nazwać) z dawnych czasów ze świata komputerów na literę A. Jeśli dobrze pamiętam, mniej więcej oznaczało to "nakładanie" na płytę główną warstw płytek z elektroniką, które mocno rozszerzały możliwości komputera. Miało to niewątpliwe zalety, miało i swoje bardzo poważne wady, PC jednak i tak nie doścignięto, ale to już zupełnie inna historia... :)
    • 11: CommentAuthorprince80
    • CommentTime19 Dec 2014 zmieniony
     
    po lewej ultimate dalej stereo(Lotharka) nastepnie sio2sd (w takiej formie pierwszy raz i tym sie chwale (montażem)
    • 12: CommentAuthorRocky
    • CommentTime19 Dec 2014 zmieniony
     
    U mnie sio2sd zewnętrzne, ale atarek z zewnątrz wygląda jak golas, żadnej ingerencji w obudowę.
    Brakuje ci tej małej płytki w stereo, która pozwala na przełączanie z poziomu ultimate.
    Pozdr.
    • 13:
       
      CommentAuthorhospes
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    Rocky: O właśnie takie Ataraki mi najbardziej odpowiadają. Piękno stockowej maszyny a w środku hi-end;) Kanapki ala sen chorego na zatwardzenie skunksa /strzelił w środku i kawałki wystają/ zupełnie do mnie nie przemawiają.
    Właśnie patrzę na te przeróbkę i widzę, że wszytko można ładnie pochować w 65XE. Da się prawie niewidzialną reką rynku zrobić ?
    - 1mb
    - sio2sd
    - stereopokey - to pewnie cieżej - ale żeby jakoś wyglądało?
    • 14: CommentAuthorRocky
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    Wyjście dźwięku stereo mam rozszerzonym o 2 piny standardowym monitorowym gnieździe Atari (pasuje oczywiście zwykły kabel)