atarionline.pl Kto pomoze zeskanowac? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Oct 2009 zmieniony
     
    Pan Henryk Karpowicz, z ktorym przeprowadzilem kiedys wywiad: ->link<-
    jest w posiadaniu dwoch ksiazek do skanowania:



    Pan Henryk nie jest jednak w stanie sam zeskanowac tego, czy ktos bylby sklonny pomoc?
  1.  
    Jeśli komuś potrzeba to jestem dostępny na trasie Gdańsk-Wejherowo. Dalsze odległości to nie wiem - dochodzą koszty przesyłki i pewnie nikomu się nie opłaci.
    • 3: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    Posiadam w kolekcji ksiażkę z tej samej serii "Język maszynowy Atari XL/XE" i wiele innych pozycji o tematyce Atari. Niestety jeśli chodzi o skanowanie to mam ten sam problem i narazie nie mam pomysłu jak go rozwiązać:/
    • 4: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009 zmieniony
     
    Oto pozycje których nie znalazłem w "Bibliotece Atarowca"
    • 5: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    • 6: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    • 7: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    • 8: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    • 9: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    • 10: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    • 11: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    Najlepiej to kupic skaner, kilkadziesiat zloty kosztuja najtansze, ktore sa wystarczajace do tego typu prac.
  2.  
    Czy pan Henryk Karpowicz dalej mieszka w Rumi? Bo to na moim szlaku praca-dom.
    • 14: CommentAuthorguma
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    Kaz: ...i znaleźć na to czas :/
    • 15:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    Zasadniczo Mac 65 i BUG 65 posiadam, jednak zbyt zdeformowane, aby wyszedł dobry skan (chodzi o to, że przy skanowaniu nie można dokładnie podłożyć książeczek, a po rozszyciu już się nie da w sensowny sposób zszyć). Przy okazji pytanie: Kaz, dasz do biblioteczki te skany z firmy Labor (katalog dotyczący TT-ki).
    Dla ciekawych dodaję też pliczek (mam ndzieję, że się dołączy) ze skanem dotyczącym "Iron Debugera" wraz z dopiskami o "Iron Hackerze" (nie moimi) oraz oryginalną reklamę (na xero, jak to onegdaj bywało) Iron Soft-u ;)
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Oct 2009 zmieniony
     
    Te materialy o TT na razie sa dostepne na serwerze jako plik. Nie wrzucam tego do obecnej biblioteki poniewaz wymiesza sie z literatura malego Atari, a docelowo ma przeciez powstac dzial ST.
    • 17:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    O.K. Ktoś może przerobi te "iron-y" na DJV-u, bo ja nie mam jak (nie dziabajet z moim kompem ;( ) - bo tego też w biblioteczce nie ma ;)
    • 18:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime1 Oct 2009
     
    O to chodziło?
    • 19: CommentAuthorHenryk
    • CommentTime3 Oct 2009
     
    Faktycznie, tak jak pisze Sikor książeczki MAC/65 i BUG/65 są nieciekawym sposobem zszyte. W tym wypadku chyba nie da się nic zrobić.