atarionline.pl oldschoolowy sprzęt w teledysku - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbaton
    • CommentTime19 Aug 2015
     
    polecam, niezły kawałek i ten sprzęt :)
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime19 Aug 2015
     
    Po tytule tematu można podejrzewać, że chodzi o to polskie muzyczne dziwactwo gdzie widać C64.
    • 3: CommentAuthorbaton
    • CommentTime19 Aug 2015
     
    mam po prostu takie wrażenie, że nasza retro nisza przestaje być niszą czyli wszędzie w klipach, filmach itp. nostalgia do lat '80. Może twórcy tych 'dzieł' to po prostu ludzie 30-40 letni :)
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime19 Aug 2015 zmieniony
     
    To się dobrze sprzedaje, chwilowa moda, za jakiś czas się zmieni. Byle nie wychodziły książki o retro napędzane chwilą.

    • 5:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    @baton - ta dziewczyna chyba jest z innego przedziału wiekowego jednak ;)

    Ale co racja - to racja. Retro ma swoje 5 minut, jest oczywiście pojmowane kwadratowo na maksa i mam nadzieję że zaniedługo się massmediom znudzi.
    Wtedy znowu zostaniemy ze swoim hobby sam na sam ;)
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Aug 2015 zmieniony
     
    zapewne większości się znudzi ,młodziaki traktują to jako ciekawostkę .
    Zostaną ci którzy się na tym wychowali .
    Na ten przykład ja prawie zawsze posiadałem aktualną generacje sprzętu do gier w szczególności konsol ,zawsze nie ważne czy głównym sprzętem do gier był Mega Drive,Psx,N64,.... odpalałem co jakiś czas ...eee gdzie tam kilka razy w tygodniu Atari ,co prawda często emulator ,ze względu na "nowości", nieposiadanie Sio2pc jak i innych gadżetów pozwalającym odpalać nowe bądź nieznane wcześniej gry na A8 się do przewagi emulatora przyczyniło do czasu aż nabyłem sio2pc :-) .
    Nigdy nie zauważyłem momentu w którym wkroczyła moda na 8 bit ,no jak dla mnie to takim znakiem był Minecraft (czy jakoś tak)a raczej stylizowana pixelowa oprawa.
    Teraz odkładam na Ps4 w międzyczasie nadrabiając zaległości z Ps3 ...a mam w co grać (wyleciałem,araczej wpadłem w% na 7 lat)mimo to ciągnie mnie do Atari jak zawsze .