atarionline.pl Timex i ZXSpectrum + - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Sep 2015
     
    Mam możliwość zakupienia dwóch komputerków ,byłby może ktoś zainteresowany Timexem ?,zx+ biorę dla siebie .
    Sprzęt połowicznie sprawdzony : Timex ma pamięć do wymiany ,stan wizualny średni ,klawisze mogą być (mało starte),tylko plasik obudowy od używania przetarty ,ZX+ z wyglądu jak ZX81 Yerzmieya czyli bliski ideału za to nie sprawdzony .Oba komputery są bez jakiegokolwiek osprzętu ,Negocjuję cenę ZX+ a Timexa otrzymam "gratis" ,jak ktoś potrzebuje Timexa to odstąpię za niewielką opłatą:-p (symbolicznie),gdyby jednak ktoś bardzo pragnął Zx-a a ja bym odebrał o ile się uda swojego Timexa to jest możliwość bym go odsprzedał bądź wymienił za coś do A8, ewentualnie Falcon 030 może być ;-).
    • 2:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime2 Sep 2015
     
    A znasz kogoś kto naprawi timex-a? Mogę wziąć go za symboliczne 10zł przy okazji jakiegoś zlotu, ale kto to naprawi i za ile?

    Masz foty jak ten "złomek" wygląda?:)
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime2 Sep 2015
     
    Ja również chętnie timexa wezmę jeśli by jednak kris3d zrezygnował, mam pewien sentyment do tego komputerka - miałem na nich informatykę w liceum. Opłata dowolna do 50 zł.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Sep 2015
     
    pewnie yerzmyey by cos poradzil ale nie wiem za ile,jak by kris3d zrezygnowal to oddam go za przelotke joy-usb lub za przerobke mojega kabla sio2pc na sio2usb cyba ze by sie tobie nie oplacalo.
    kris3d porozmawiaj z yerzmieyem i daj znac
    • 5:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime2 Sep 2015
     
    Niech Kuba bierze Timexa od Ciebie:) A w testamencie zapisz mi ZX81;)
    • 6: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime2 Sep 2015
     
    @irata4: jeżeli kris3d i jhusak się rozmyślą chętnie przytulę Timexa od Ciebie:) Pozdrawiam
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Sep 2015
     
    dobra, jak odbiorę kompy dam znać.
    • 8:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime3 Sep 2015
     
    i nagle IRATA4 jest rozchwytywany;) cieszy, cieszy:)
    • 9:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Sep 2015 zmieniony
     
    Dzięki kris3d :)
    Irata4, czekam na info zatem. USBJoy czeka :)
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Oct 2015 zmieniony
     
    jhusak
    Dopiero wczoraj dostałem komputerki ,sprawdziłem i Timex włącza się ,wyświetla obraz ,działa klawiatura,Bzęczyk lecz nie wgrywa gier ,resztę sprawdzisz sam.

    Jest tutaj taki dziwny przełącznik ,nie wiem do czego ,nie rozkręcałem komputera ,może pamięć ???

    Także jak się wyśpię idę na pocztę i wysyłam na adres który mi podałeś w majlu ,podam ci na email namiar do mnie na nowe mieszkanie.(Już po przeprowadzce).

    Mój piękny Spectrum +
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Oct 2015
     
    Podam jak sprawdzę jaki mam tutaj kod pocztowy,na e mail wyślę .
    Wiesz może jak wczytuje się gry na Zx-a ?
    Tak samo jak na Timexie ?
    Nie mam obrazu w Zx z powodu chwilowego braku antenówki ,włączam Zx/a w ciemno i próbuje wgrać Chronosa z tabletu by sprawdzić czy brzęczy ;-) .Hardkor.
    • 12: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime3 Oct 2015
     
    Pamiętam, że na mojego Timexa programy wgrywały się dopiero jak wyciszyłem jeden z kanałów.
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Oct 2015
     
    u mnie na Timexa wgrywają się normalnie Jackiem stereo podłączonym pod tablet ,używam przekonwertowanych plików TAP .