atarionline.pl Kostka Przelotka - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Sep 2015
     
    ostatnio do konsoli Wii,Atari i innych sprzętów zakupiłem głośniki firmy Logitech serii X530 ,kiedyś miałem podobny zestaw (x-520)i była do niego taka czarna kostka której do tego używanego zestawu niestety nie mam .
    Jeżeli ktoś takowa zbędną posiada to chętnie odkupie ,jeżeli ktoś ma schemat to sam wykonam .(ta kostka miała wejścia na 3 jacki i dwa wyjścia gniazd chinch ),na zlotach widywałem takie zestawy więc może ktoś mógłby coś poradzić .

    Na co dzień używam logitech Z-5400 i naprawdę dają radę
  1.  
    Mam coś, co pasuje do opisu w pudle w piwnicy. W weekend wrzucę fotkę, jeśli do tej pory nie znajdziesz.
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Sep 2015
     
    ok ,było by super .
  2.  
    Niestety pamięć jest zawodna. To co znalazłem w skrzynce to "kostka", która z jednej strony ma 3xCHINCH, a z drugiej SCART.

    Oprócz tego jeszcze kabelek, który z jednej strony ma WEJŚCIE JACK, a z drugiej 2xCHINCH.

    Więc chyba nie mam jednak tego czego szukasz.
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 Sep 2015
     


    Po prostu chcę z głośników 5.1 wyprowadzić 2x2 + centr i sub na dwa chinch/e ,dzięki temu podłącze je do dowolnego urządzenia stereo ,te głośniki maja funkcje Matrix i robią z 2.0 5.1 ,nawet bez tej opcji to dzięki przelotce będę miał lewy kanał przód tył i analogicznie prawy + centr i sub i wogule pod cokolwiek innego niż pod dzwiękówke będę mógł je podłączyć , w Z5400 mam wszystkie wejścia ,wyjścia itp ale miejsc już brakuje .



    Yerzmyey/ korzystasz z podobnych głośników ,może wiesz jak ta kostka jest zbudowana .