atarionline.pl Ironia 2k16 - oficjalne info - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime18 Aug 2016 zmieniony
     
    Z racji że jedni siedzą na AOL, inni na AA a jeszcze inni na WC wypadało by wszędzie zapodać info.

    Proszę o wybaczenie tak długiej ciszy w sprawie party, niestety od lipca walczę z remontem w domu, także do rzeczy,

    Termin: 16-18 wrzesień 2016
    Miejsce: Wysoka obok Góry Świętej Anny (woj, Opolskie). Ulica Strzelecka 65
    Koszt: 40zł od osoby, dzieci i kobiety 0zł

    Compoty: GFX Compo, Rzut nośnikiem danych Compo i może jakieś naparzanie w WKC/IK

    Regulamin GFX Compo:

    1. Praca musi być własnego autorstwa,żadnego zrzynania,
    2. Może być robiona na PC a potem przepuszczona przez RastaConverter czy G2F.
    3, Jeśli grafika jest pod VBXE wymagane jest od autora dostarczenie odpowiedniego sprzętu do wyświetlenia grafiki,
    4, Grafika musi być pod postacią wykonywalnego pliku (XEX, EXE, COM).
    5. Do grafiki musi być dołączony plik tekstowy z informacją o autorze oraz jakich narzędzi użyto (Paint, Gimp, Rasta, G2F, Fun With Art czy stawianie znak po znaku w Atari Basic)

    Tyle ode mnie na szybko, proszę o wpisy w sprawie obecności oraz wszelakie sugestie czy sprzeciwy.

    Oficjalna stronka, podziękowania dla Bocianu bo ja nie miał bym kiedy tego ogarnąć - ->link<-

    P.S. Przepraszam za błędy ortograficzne jeśli będą, od szlifowania gładzi szpachlowej już na oczy nie widzę, piszę na szybciora z laptopa (a nie znosze laptopów) na niemieckiej klawiaturze (masakra jakaś).
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Aug 2016 zmieniony
     
    BEDE TAMM
    z pracą na gfx i wygram w gry w game compo ;-)
    • 3:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime21 Aug 2016
     
    IRATA4 przyjdź wcześniej do KRK! pojedziemy razem do KATO i dalej z markiemp:) Jest szansa że pobijemy rekord frekwencji:)
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Aug 2016 zmieniony
     
    dobra ,przyjadę .
    • 5:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime21 Aug 2016
     
    Generalnie my też byśmy dotarli, tylko najchętniej dołączylibyśmy do kogoś, np. z krk czy katosów.
    • 6: CommentAuthormarekp
    • CommentTime22 Aug 2016
     
    Wszystko wskazuje na to, że będę mógł jechać dopiero w sobotę rano tj. 17 września... Nie wiem czy Wam to pasuje?
    • 7:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime23 Aug 2016
     
    Sprawa jest dynamiczna, ale na dziś pakujemy się Bocianowi na skrzydła i lecimy z KAT albo GLI we w piątek jakoś po południu do Świętej Anny:) Tylko IRATA niech da znać gdzie przybędzie bo trasa KRK->GLI jest busem! Koszt ~20PLN.
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Aug 2016
     
    Fajnie sie impreza zapowiada. Z chęcią bym wpadł, ale nie wiem, czy czas pozwoli.
    • 9:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime24 Aug 2016
     
    @Kaz, wpadaj! W Świętej Annie jest zajebiście! Bawiliśmy się w niej rok temu w kilka osób na hektarach powierzchni, Ci którzy nie byli niech żałują!:)...jakkolwiek brzmi powyższe zdanie;)
    • 10:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime24 Aug 2016
     
    No było zacnie rok temu. Jest tam też wielka kuchnia, gdzie można sobie gotować, jest nieopodal sanktuarium gdzie można sobie wymodlić jakieś nowe tytuły na atari. I z tego co pamiętam - o zgrozo - niektórzy nawet pili alkohol ;)
    • 11:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime24 Aug 2016 zmieniony
     
    • 12:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime24 Aug 2016
     
    Co się tak usrałeś z moim naked atari :P
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Aug 2016
     
    Ja bardzo lubie i wspieram niszowe imprezy, wiec szanse na przyjazd są. A jak sie nie da - to moze chociaz jakas grafę wysle na kompo :)
    • 14:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime24 Aug 2016
     
    @Iron - zakochałem się w nim ;)
    • 15:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime24 Aug 2016
     
    No to w tym roku jeszcze bardziej Ci się spodoba, bluetooth wiszące na kablach skręcane kostką elektryczną do wtyczki SIO bez obudowy :D No chyba że jakimś cudem remont ogarne do Ironii i będę miał chwilkę na ogarnięcie kosmetyki :P
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Aug 2016
     
    @kris3d
    odpowiedziałem w 4: "dobra ,przyjadę ."
    ... do Krakowa w piątek.
    Już wyjeżdżam :-p