atarionline.pl [Sprzedam] 9 gier na Atari 2600 - PacMan, Frogger i inne, gry na PS1, OPP2M - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormentor
    • CommentTime29 Nov 2016 zmieniony
     
    Gry na Atari 2600

    Mam na zbyciu kilka gier na Atari 2600 (same karty). Ogółem karty są w dobrym stanie, choć nie najlepszym - gdzieniegdzie naklejki są przybrudzone lub przetarte, jednak prócz Chopper Command raczej brak im stałych, poważnych uszkodzeń. Niektórym kartom na Atari brakuje tej zaślepki z góry karta. Stan kartów starałem się uwidocznić na zdjęciach, myślę, że dobrze na nich widać ewentualne mankamenty. Karty, oczywiście, po angielsku.

    Znalazło się tutaj kilka klasyków. Poszczególne tytuły to:

    Pac-Man
    Freeway
    Swordquest Earthworld
    Combat
    Outlaw
    Demons to Diamonds
    Frogger
    Chopper Command
    Riddle of the Sphinx

    Cena, jaka mnie interesuje, to 150 zł. Preferuję wysyłkę pocztą. Sprzedaję tylko całość. Z racji ilości gier musiałbym wysłać gry paczką, co kosztowałoby kilkanaście złotych (ok. 12 zł dla paczki ekonomicznej i 15 zł dla priorytetowej).

    Mogę się też wymienić na gry na PS1, PS3 lub PS4 (w przypadku tej ostatniej tylko nowe, zafoliowane tytuły). Gry na wymianę muszą być kompletne, w wersjach premierowych, 3xA (lub w pełni po polsku dla PS3 i PS4), bez żadnych uszkodzeń (czyli bez pęknięć i tym podobnych, ale płyty mogą mieć niewielkie rysy).

    Gry na MD widoczne na zdjęciach zostały już sprzedane.







    Pozostałe

    Mam też jeszcze parę gier na PS1 i PS2, a także trzy numery Oficjalnego Polskiego PlayStation 2 Magazynu (zwracam uwagę na "dwójkę" w tytule, bo to edycja dla PS2, nie dla PS1). Magazyny zachowane w bardzo dobrym stanie, numery to 2/2003, 3/2003, 3/2004, do 2/2003 i 3/2004 mam również płyty z demami. Cena za te trzy numery wraz z płytami to 40 zł.

    Pozostały mi też dwie gry na PS1 na sprzedaż - Breath of Fire 3 (NTSC-J) i PipeMania 3D (PAL). Za Breath of Fire liczę 40 zł, za PipeManię 20 zł. Obydwie gry w bardzo dobrym stanie, kompletne, premierowe, bez żadnych uszkodzeń. BoF po japońsku, PipeMania po angielsku.

    Wszystko obecnie wystawione jest na olx:
    ->link<-

    Możliwość wystawienia aukcji na allegro.

    Za wszystkie te rzeczy wychodzi 250 zł. Gdyby ktoś zdecydował się wziąć całość, to puszczę to za 200 zł + koszta wysyłki.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Nov 2016 zmieniony
     
    ... ile za Sonic 2 na MD ?
    Na Ps3 poszukuję : I Am Alive ,Dishonored,na Ps4 jakbyś na VR coś miał to mógłbym odkupić.
    • 3:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime29 Nov 2016
     
    Przecież I am alive wyszło jedynie w wersji cyfrowej. Nawiasem mówiąc bardzo dobra gra.
    • 4: CommentAuthormentor
    • CommentTime30 Nov 2016
     
    IRATA4: Przeczytaj dokładniej pierwszy post ;) Na PS3 i PS4 nic nie sprzedaję.
    • 5: CommentAuthormentor
    • CommentTime30 Nov 2016
     
    Mała aktualizacja w pierwszym poście. Doszły gry na PS1 i magazyny OPP2M.
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime30 Nov 2016
     
    @mentor, to małym druczkiem i na końcu, że gry na MD sprzedane, to musiałem specjalnie szukać, bo niespójne było to, co widzę z tym co czytam. Jak pokazujesz obrazki, to one idą na pierwszy ogień w rozumieniu, a potem daleko w tyle tekst.
    • 7: CommentAuthormentor
    • CommentTime1 Dec 2016
     
    Sory, ale po prostu trzeba czytać opis. Jasno wszystko w pierwszym poście opisałem, nie po to przecież, żeby potem odpowiadać na pytania, na które odpowiedź już można znaleźć. Poza tym, akurat zdanie, że gry na MD zostały już sprzedane znajduje się zaraz nad zdjęciami i jak dla mnie trudno je przegapić. No ale jeśli ktoś tylko pobieżnie przegląda zdjęcia, nie czytając dobrze opisu, to jego sprawa. Kompletnie nie mam pojęcia, o co to czepialstwo.
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime1 Dec 2016 zmieniony
     
    eee, tam. Liczy się to, co można przeczytać na pierwszy rzut oka. Jakbym Ci napisał podobny opis, to też byś się czepiał :) Zakomunikowanie komuś czegoś wymaga dołożenia starań, aby odbiorca zrozumiał komunikat za pierwszym razem, a nie po trzecim czytaniu (najważniejsze na początku, a nie "zaraz nad zdjęciami"). Kwestia szacunku dla czytającego. Jeśli tak nie jest - komunikat jest do poprawki.

    Sam sobie ostrzyłem zęby na te gry na MD...

    Ręcze Ci, że jestem w stanie stworzyć opis, którego nikt nie zrozumie. A potem mogę mówić "Sorry, trzeba było po prostu przeczytać opis".

    Powiem Ci w sekrecie, że ja na ten opis poświęciłbym min. 15 minut, a nie 1, aby był jasny, zrozumiały i jednoznaczny (ten mi zajął ponad 10 minut z poprawkami), więc doceń to, że ludzie Ci chcą pokazać, że można lepiej. Nie ma tu żadnych ataków, tylko konstruktywna krytyka.