atarionline.pl Rozszerzenie ułatwiające cytowanie na forum dla Chrome - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthordely
    • CommentTime6 Mar 2017 zmieniony
     
    Z uwagi na swoje lenistwo (nie chciało mi się za każdym razem ręcznie wpisywać tagów) napisałem rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które pomaga odpowiadać na forum AOL.

    Rozszerzenie dodaje przycisk "Cytuj zaznaczone" pod polem przeznaczonym na odpowiedzi o następującym zachowaniu:

    - jeśli zaznaczymy tekst, na który chcemy odpowiedzieć i klikniemy przycisk "Cytuj zaznaczone" pojawi się on w polu przeznaczonym na odpowiedzi opakowany w tagi quote wraz z nickiem cytowanej osoby.

    Instalacja: wystarczy je przeciągnąć na stronę z rozszerzeniami.
    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime6 Mar 2017 zmieniony
     

    delyext.crx:

    Instalacja: wystarczy je przeciągnąć na stronę z rozszerzeniami.


    hmmm, fajne :-) tylko xywa nie ta przy cytowaniu.
    • 3:
       
      CommentAuthordely
    • CommentTime6 Mar 2017
     
    O, znalazł się ktoś, komu się chciało testować :)

    Poprawiony plik w załączeniu :)
    • 4:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime9 Mar 2017
     
    Gratuluję inwencji.
    Czy mógłbyś zrobić też wersję na Firefoksa i/lub dla Opery?
    • 5:
       
      CommentAuthordely
    • CommentTime9 Mar 2017
     
    Rozszerzenie jest zgodne z WebExtensions więc działa również bez zmian na Firefoksie (testowane z aktualną wersją).

    Wystarczy przepakować i podpisać (dołączam do posta), nie mam Opery i nie planuję instalować :)
    • 6: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime9 Mar 2017
     

    dely:

    Wystarczy przepakować i podpisać (dołączam do posta), nie mam Opery i nie planuję instalować :)


    Działa ładnie z Firefoxem, dziękujemy :)
    • 7:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime9 Mar 2017 zmieniony
     

    dely:

    Rozszerzenie jest zgodne z WebExtensions więc działa również bez zmian na Firefoksie (testowane z aktualną wersją).

    Wystarczy przepakować i podpisać (dołączam do posta), nie mam Opery i nie planuję instalować :)

    działa, firefox, dzięki
    • 8:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime9 Mar 2017
     

    dely:

    Rozszerzenie jest zgodne z WebExtensions więc działa również bez zmian na Firefoksie (testowane z aktualną wersją).

    Działa na Firefox. Dzięki.
    • 9:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime10 Mar 2017
     

    Rastan:

    dely:
    Rozszerzenie jest zgodne z WebExtensions więc działa również bez zmian na Firefoksie (testowane z aktualną wersją).

    Działa na Firefox. Dzięki.


    Potwierdzam i również dziękuję.
    • 10:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime10 Mar 2017
     
    Sprawdziłem i działa, ale uparte chrome mi przy ponownym uruchomieniu zablokowało dodatek :)
    Oczywiście żadna Twoja w tym wina. Tak tylko piszę jako ciekawostka.
    • 11:
       
      CommentAuthordely
    • CommentTime10 Mar 2017 zmieniony
     
    Ponieważ rozszerzenie nie pochodzi ze sklepu i za każdym uruchomieniem przeglądarka się pyta czy uswać, czy nie. Niestety, żeby podpisywać rozszerzenia w Chrome trzeba wnieść opłatę.
    • 12:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime10 Mar 2017
     
    Jak pokazuje przykład Dracona, nie działają cytowania zagnieżdżone. Da się coś z tym zrobić?
    • 13:
       
      CommentAuthordely
    • CommentTime10 Mar 2017
     
    Da się, ale to rozszerzenie ma służyć zaznaczaniu krótkich tekstów, a nie tworzenia wielkich i zagnieżdżonych konstrukcji.
    • 14:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime15 Mar 2017 zmieniony
     
    Nie muszą być wielce "zagnieżdżone konstrukcje" - wystarczy limit do 2-3 postów.

    Na pewno znajdą się beneficjenci tego rozwiązania, np. TDC. ;)