atarionline.pl Czy Pixel jest niebieski, czy kłamie? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime20 Mar 2017 zmieniony
     
    To nawiązanie do numeru Pixel-a, którego okładka miała być niebieska, a dla wybranych okazała się biała ;)

    Założyłem ten wątek, aby dać szansę sprostowania błędnych informacji pojawiających się w Pixel-u, lub zdementowania że są błędne, a także żeby takie błędy wyłapywać.

    Chęć założenia tego wątku zrodziła się w moim umyśle po krótkiej wymianie zdań pod tą nowinką ->link<-

    gdzie napisałem:

    QTZ @2017-02-28 00:50:34:

    Pixel Magazyn kłamie? W bieżącym numerze (3 [24] / 2017) s.10:

    "W wieku 91 lat zmarł legendarny twórca Pac-Mana Masaya Nakamura.To on siedząc w restauracji i przyglądając się kawałkowi pizzy, stworzył drugą obok Maria najbardziej ikoniczną postać gier wideo."

    na co odpowiedział tbxx:

    _tbxx @2017-02-28 14:55:53:

    Precyzyjnie ujmując, w "Pixel Magazyn" powielili krążącą po internecie nie do końca prawdziwą informację. Dodając coś od siebie - "To on siedząc w restauracji i przyglądając się kawałkowi pizzy, stworzył drugą obok Maria najbardziej ikoniczną postać gier wideo".

    W związku z tym chciałbym wiedzieć jak było z tym Pac-Manem i czy redakcja Pixel-a wyssała ten tekst z palca? ;)
    • 2:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime20 Mar 2017
     
    Przeczytaj na angielskiej Wikipedii.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime14 Jul 2021
     
    Panowie, ktoś ma i chce się pozbyć tego numeru Pixela? Kupię numer 23 (02 z 2017 roku).
    • 4:
       
      CommentAuthorvangis
    • CommentTime14 Jul 2021
     
    Kaz jak chcesz to napisz na mojego e-maila adres do wysyłki to dostaniesz w prezencie. Tylko mam wersję dla prenumeratorów czyli z inną okładką.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime15 Jul 2021
     
    Wow! Vangis, super, bardzo dziękuję. Wszystko jedno jaka wersja, chodzi mi o treść :D