atarionline.pl Graph2Font tutorial - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime6 May 2017
     
    Hej,

    Czy ktoś napisał jakiś tutorial jak używać G2F tak aby grafik nieznający specjalnie zawiłości bebechów atarki to ogarnął?

    Ewentualnie czy ktoś kto to kąsa dobrze znalazłby chwilę aby doedukować mnie za pomocą jakiegos screenshara + skype? :)

    pozdro

    ins
    • 2: CommentAuthorodyniec1
    • CommentTime6 May 2017
     
    jest chyba tylko ta instrukcja sprzed paru uaktualnień:
    ->link<-
    plus masa obrazków do podglądnięcia
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 May 2017
     
    Na co komu G2F w czterech kolorach też można machnąć dziełko ;-).
    Dla mnie G2f to jakaś masakra .
    • 4:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime7 May 2017
     
    IRATA4. no widzisz, ja chciałbym jednak spróbować dodać trochę więcej kolorów do kolejnych prac ;)

    Odyniec1. tak znam ten link, łudzę się, że jednak ktoś kumaty znajdzie chwilę żeby mi to pokazać online
    • 5: CommentAuthorodyniec1
    • CommentTime7 May 2017
     
    Ja to połowy funkcji nie znam i nie mam też czasu na tutorial, ale jakby co to pytaj - jak będę wiedział to wyjaśnię.
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 May 2017 zmieniony
     
    @ insert
    kilka kolorków by się przydało ,ja tymczasowo do granic exploruje cztery ,wierze iż w czterech uda mi się w końcu stworzyć dzieło wybitne ,jak się będę już czuł swobodnie tzn.dopracuje swój styl do granic to zabiorę się za G2F bądź zakończę przygodę z pikslowaniem na Atari -nie lubię stać w miejscu , od Odyńca dzieli mnie przepaść więc ograniczeniem jestem ja sam ,zapewne w 4 kolorach też by machnął coś ekstra.