atarionline.pl Rain of Terror - zamówienie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthornosty
    • CommentTime6 Jul 2017
     
    ->link<-

    Eric napisał mi, że koszt gry to $28, a koszt wysyłki do Polski $25. Przy czym w tej samej cenie może wysłać do 3 sztuk.

    Szukam więc 2 chętnych na wspólny zakup tej gry.
    Przy zamówieniu 3 sztuk koszt były: 3*$28 + $25 = $109 USD.
    Co dałoby 140zł za sztukę przy obecnym kursie (mam nadzieję, że nie doliczono by nam VAT'u).
    • 2: CommentAuthorpgru
    • CommentTime6 Jul 2017
     
    W sumie może i byłbym zainteresowany tylko nie wiem ;-). Po prostu napisałem do autora i odpisał mi, że zaciekawiła go wersja obsługująca trak-balla. Tym bardziej, że sam posiada. Problem(y) jest taki, że nie ma teraz czasu i nie jest do końca pewien czy to się zmieści do RAMu, podobno po dodaniu obsługi joysticka niewiele miejsca zostało.

    Mógłbyś napisać czy byłby w razie czego darmowa czy tania aktualizacja(nawet cyfrowa w postaci na e-maila) do wersji obsługującej trak-balla gdyby się pojawiła nawet za rok czy dłużej?
    • 3: CommentAuthornosty
    • CommentTime6 Jul 2017
     
    @prgu - a nie możesz sam napisać skoro masz z nim kontakt? :)

    Zresztą gra jest do ściągnięcia za free, więc jeśli wyjdzie aktualizacja z obsługą trackballa to pewnie będzie dostępna cyfrowo.
    • 4: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime6 Jul 2017
     
    Szkoda, że nie pokusili się o wersję na cartridge'u.
    • 5: CommentAuthorpgru
    • CommentTime6 Jul 2017
     
    W sumie mógłbym ale są znacznie bardziej znani Atarowcy :-), zresztą pisał, że będzie zajęty i trochę mu zajmuje odpisanie na e-maila(przynajmniej ode mnie).

    Właśnie tego nie wiem czy będzie ta wersja dostępna cyfrowo, a subiektywnie gra wygląda na taką, która aż prosi się o taką wersję.

    Zasadniczo przymierzałem się do zakupy gry, ale odrzuciły mnie koszty przesyłki jednej sztuki...

    Tylko nie wiem czy jak się teraz zadeklaruję, a może się złożyć tak, że nie będę mógł dokonać wpłaty przez kilka tygodni to będziesz miał do mnie np.(nawet uzasadnione) pretensje...