atarionline.pl Co to za turbo? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMatthewNS
    • CommentTime24 Jul 2017 zmieniony
     
    Czy jesteście w stanie rozpoznać z tego zdjęcia co to za turbo w XC12? Czy przypadkiem to nie blizzard?
    • 2: CommentAuthorjerzyw
    • CommentTime25 Jul 2017
     
    Dokładnie.
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Jun 2024 zmieniony
     
    Fred z Atari Museum zadpytuje, co to za turbo w 1010? Moze ktos rozpoznaje?

    Fred:

    Yesterday I was repairing a big lot of 1010 data recorders and in one of them I found a small upgrade PCB and I do not know what it is. I know it is not a Rambit upgrade (I have the Rambit and it is different), but I was thinking about the various Turbo upgrades. The ones I found on the internet are for the XC12, so I am not sure.

    Can you (and your Polish) friends help me identifying this upgrade? I have posted the pictures on AtariAge but sadly no one recognizes it.
    • 4: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime17 Jul 2024
     
    Hej.
    Podłączę się pod temat. Jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć jakie miałem turbo w moim XC12 w latach 90? Ładowało się to przez START+OPTION. Loader był w normalu. Paski były tylko na ramce. Na ekranie pokazywał się tytuł w normalnym GR.0 chyba. Kartridż też do tego był, regulacja głowicy z paskami jak na komodorku. Tyle pamiętam. Acha montowałem w Lesznie wlkp. Pytam z czystej ciekawości. Nie pobawiłem się tym długo ponieważ jakieś dwa tygodnie później zawitała u mnie stacja dyskietek. Bartek.